• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۲-۲۴
  • شناسه خبر: 4348

راهیان نور موجب شناخت بیشتر در بندگی است

پیام ملت– مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زنجان گفت: حضور در اردوهای راهیان نور مسیر را برای شناخت بیشتر و بهتر رفتار و سیره برخی از افراد که توانسته اند به آموزه های قرآنی پی ببرند و آنها را به عمل تبدیل کنند ...

پیام ملت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زنجان گفت: حضور در اردوهای راهیان نور مسیر را برای شناخت بیشتر و بهتر رفتار و سیره برخی از افراد که توانسته اند به آموزه های قرآنی پی ببرند و آنها را به عمل تبدیل کنند، آسانتر خواهد کرد.

حجت الاسلام علی متین که در قالب کاروانهای راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب کشور حاضر شده است، با بیان اینکه حضور در راهیان نور، یک سبک زندگی غنی و عظیمی را به خانواده ها و فرزندان ایران اسلامی ارائه می کند، اظهار کرد: این حضور  می تواند در مقابل فرهنگ قاچاق غرب و امریکا، واکسینه کند.

وی با اشاره به اینکه علت حضور در راهیان نور برای شناخت بیشتر بندگی است افزود: طبیعتاً از آنجائیکه ما بنده خدا هستیم و برای اینکه بتوانیم به خداوند نزدیکتر بشویم، شناختن و پی بردن به رفتار و سیره برخی از افراد که توانسته اند به آموزه های قرآنی پی ببرند و آنها را به عمل تبدیل کنند، راه را آسانتر خواهد کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه گفت:  انبیاء الهی، علما و شهدا نیز همان کسانی هستند که مصادیق بارز این خصوصیات محسوب می شوند.

حجت الاسلام علی متین خاطر نشان کرد: آشنایی با شهدا و سیره آنها، انسان را به راه بندگی خدا مشتاق تر می کند و می توانیم شهدا را به عنوان مصادیق شایسته ای به جوانان و خانواده ها معرفی کنیم.

وی همچنین به برنامه های برگزار شده در مناطق عملیاتی جنوب کشور اشاره کرد و گفت: از همان بدو ورود کاروانهای زنجان، طارم، خدابنده و ماهنشان، برنامه های متنوعی از قبیل برگزاری نماز جماعت، سخنرانی های مختلف، برنامه های فرهنگی و روایتگری راویان دفاع مقدس به اجرا در می آید که انشاء الله ره توشه برای سال نو و آخرتمان قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست