• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۱-۱۳
  • شناسه خبر: 4376

رئیسی هجدهم فروردین تصمیم می گیرد

پیام ملّت – منابع رسانه ای نزدیک به حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی از اعلام نظر او در مورد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری در روز هجدهم فروردین خبر دادند. براساس گفته ی منابع نزدیک به تولیت آستان قدس رضوی، رئی ...

پیام ملّت – منابع رسانه ای نزدیک به حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی از اعلام نظر او در مورد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری در روز هجدهم فروردین خبر دادند.
براساس گفته ی منابع نزدیک به تولیت آستان قدس رضوی، رئیسی روز هجدهم فروردین تصمیم خود را برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اعلام خواهد کرد.
براساس این گزارش، روز هفدهم فروردین، «جمنا» طی نشستی، پنج کاندیدای نهایی خود را اعلام خواهد کرد. به نظر می رسد، تصمیم گیری رئیسی در مورد انتخابات به نتایج این نشست بستگی دارد.
لازم به ذکر است که طیف جبهه پایداری و آیت الله مصباح یزدی، رئیسی را گزینه ی «اصلح» برای انتخابات می دانند و سعی دارند او بعنوان کاندیدای نهایی اصولگرایان معرفی شود.  در این راستا، حاجی دلیگانی عضو جبهه پایداری اخیرا در گفتگو با «انتخاب» از تمایل ایت الله مصباح به کاندیداتوری رئیسی خبر داد و گفت که رهبر معنوی این جریان از اعضای این جبهه خواسته است که سراغ رئیسی بروند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست