• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۵-۲۷
  • شناسه خبر: 5846

پرداختن به مشکلات معیشتی مردم مهمترین مسئله است

پیام ملّت– امام جمعه موقت زنجان گفت: معیشت و اقتصاد مردم در طول چهار سال دولت دوازدهم باید به نقطه قابل قبولی برسد که پرداختن به مشکلات معیشتیمردم مهمترین مسئله است. به گزارش پیام ملّت، حجت‎الاسلام سید رضا موسوی در ...

پیام ملّت– امام جمعه موقت زنجان گفت: معیشت و اقتصاد مردم در طول چهار سال دولت دوازدهم باید به نقطه قابل قبولی برسد که پرداختن به مشکلات معیشتیمردم مهمترین مسئله است.

به گزارش پیام ملّت، حجت‎الاسلام سید رضا موسوی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: رعایت تقوای الهی موجب سعادت در دنیا و آخرت می‌شود.

وی با اشاره به سفارشات مقام معظم رهبری به دولت، تصریح کرد: دولت دوازدهم سفارشات مقام معظم رهبری را اطاعت و آنها را مو به مو اجرا کند.

امام جمعه موقت زنجان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری به مسائل اساسی از جمله اقتصاد و معیشت مردم توجه داشتند، تاکید کرد: معیشت و اقتصاد در طول این چهار سال باید به نقطه قابل قبولی برسد.

حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری سه جهت گیری مهم را به دولت سفارش کردند، افزود: در درجه اول پرداختن به مشکلات معیشتی مردم مهم است.

وی در ادامه تاکید کرد: دولت دوازدهم با انتخاب وزرای شایسته و رای اعتماد از سوی نمایندگان در اهداف مورد تاکید مقام معظم رهبری قدم بردارد.

امام جمعه موقت زنجان افزود: دولت و وزاری دولت تا حد امکان با ملت خود مهربان بوده و برای ملت انقلابی، سرافراز و  فهمیده شب و روز تلاش کنند.

حجت الاسلام موسوی ترویج ازدواج آسان در جامعه را خواستار شده و تاکید کرد: این امر مهم با جهیزیه و مهریه‌های کمتر می تواند شکل بگیرد.

امام جمعه موقت زنجان گفت: انتظار ملت این است که رئیس جمهور و وزاری دولت در مقابل دشمن محکم و ثابت باشند.

وی با اشاره به شهادت شهید محسن حججی، این شهید را نمونه ای از جوانانی دانست در راه حفظ دین و در راه حرم اهلبیت از جان خود گذشت.

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست