• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۲۰
  • شناسه خبر: 6251

سن مدیریت ارشد کشور کاهش می‌یابد

پیام ملّت– معاون رئیس جمهور با اشاره به کاهش سن مدیریت ارشد کشور گفت: براساس تصمیم‌گیری‌های انجام شده شن مدیریت تا پایان برنامه‌ ششم توسعه کاهش می‌یابد. به گزارش پیام ملّت، جمشید انصاری امشب در حاشیه نمایشگاه الکام ...

پیام ملّت معاون رئیس جمهور با اشاره به کاهش سن مدیریت ارشد کشور گفت: براساس تصمیم‌گیری‌های انجام شده شن مدیریت تا پایان برنامه‌ ششم توسعه کاهش می‌یابد.

به گزارش پیام ملّت، جمشید انصاری امشب در حاشیه نمایشگاه الکامپ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تبدیل شدن زنجان به قطب آی‌تی در سفر رئیس جمهور به استان زنجان در سال ۹۳ مطرح و تصمیم‌گیری شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح تبدیل شدن استان زنجان به قطب برق٬ الکترونیک و آی‌تی به عنوان نقشه راه استان مطرح بود گفت: اقداماتی در این زمینه تعریف شد که باید به تدریج برای تحقق این طرح دنبال می‌شد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی خاطر نشان کرد: براساس برآورد‌های انجام شده تا پایان برنامه ششم توسعه استان زنجان به یکی از قطب‌های برق، الکترونیک و آی.تی تبدیل می‌شود و مسئولان استانی نیز باید برای تحقق این امر تلاش کنند.

وی خاطر نشان کرد: در حوزه برق نیز تصمیماتی برای سرمایه‌گذاریهای جدید در کنار شرکت‌هایی مانند ایران‌ترانسفو، پارس سویچ گرفته شده است.

معاون رئیس جمهور با اشاره به کاهش سن مدیریت ارشد کشور گفت: براساس تصمیم‌گیری‌های انجام شده شن مدیریت تا پایان برنامه‌ ششم توسعه کاهش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: شورای عالی اداری در این باره تصمیماتی گرفته و ابلاغ کرده که در این راستا با انجام تغییراتی مدیران جوان جایگزین خواهند شد.

انصاری با اشاره به میانگین سن مدیران در بخش‌های میانی به بالا گفت: سن مدیران در بخش‌های میانی به بالا در کشور ۴۷ بوده و باید این میزان تا پایان برنامه ششم توسعه به ۴۰ سال کاهش یابد.

وی با اشاره به اینکه سازمان ملی بهره‌وری متولی نظام اداری نیست بیان کرد: این سازمان متولی بهره‌وری در کل کشور به ویژه بخش خصوصی است و اندازه‌گیری بهره‌وری در نظام اداری از امسال آغاز می‌شود.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: از امسال شاخص‌های سنجش بهره‌وری در نظام اداری ابلاغ می‌شود و از سال آینده در جشنواره شهید رجایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ع

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست