• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۱۶
  • شناسه خبر: 8926

آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت ریزی معابر شهرک صنعتی سلطانیه

پیام ملّت – سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت ریزی معابر شهرک صنعتی سلطانیه خبر داد. ایرج احمدی با اشاره به کمبود قیر و عدم عرضه آن در روزهای اخیر گفت: عملیات زیرسازی خیابان های ...

پیام ملّت سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت ریزی معابر شهرک صنعتی سلطانیه خبر داد.

ایرج احمدی با اشاره به کمبود قیر و عدم عرضه آن در روزهای اخیر گفت: عملیات زیرسازی خیابان های شهرک صنعتی سلطانیه در شهریور ماه امسال آماده شد ولی متاسفانه به دلیل مشکلات به وجود آمده در بازار و عدم عرضه قیر، عملیات آسفالت‌ریزی آن با تاخیر مواجه گردید.

وی افزود: خوش بختانه با پیگیری های صورت گرفته، هم اکنون این مشکل مرتفع و عملیات قیرپاشی و آسفالت ریزی معابر شهرک صنعتی سلطانیه در حال انجام است.

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اعلام اینکه برق مورد نیاز این شهرک تاکنون از طریق تقویت خط موجود ۵۰۰ کیلووات تامین شده اظهار کرد: مقرر گردیده جهت تامین ۴ مگاوات برق نیز احداث خط انتقال دومداره به طول ۱۷ کیلومتر از پست ۶۳ صائین قلعه اجرا گردد که بخشی از لوازم آن نیز خریداری شده است. البته لازم به ذکر است که شبکه توزیع داخلی شهرک اجرا و به اتمام است.

احمدی در خصوص در خصوص تامین آب این شهرک نیز گفت: شبکه داخلی آبرسانی به شهرک به اتمام رسیده و بر اساس قرارداد با شرکت آب منطقه ای، ۲۰ لیتر بر ثانیه آب برای شهرک مذکور خریداری شده که از این میزان، ۵ لیتر بر ثانیه آن تامین و برای تامین مابقی نیز حفر چاه دیگری در حال انجام می باشد.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان اظهار داشت: تامین گاز این شهرک نیز از طریق ایستگاه حسین آباد تا ایستگاه TBS شهرک به طول ۲ کیلومتر طراحی شده و اجرای شبکه داخلی نیز به طول ۱۹ کیلومتر تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

شهرک صنعتی سلطانیه در فاصله ۳۵ کلیومتری از مرکز استان و در اراضی روستای حسین آباد شهرستان سلطانیه واقع گردیده و با ۱۰۳ هکتار مساحت، هم اکنون آماده واگذاری به متقاضیان می‌باشد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست