• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۹-۱۸
  • شناسه خبر: 10105

کنترل بازار سکه و طلا در ایجاد آرامش جامعه اثر گذار است

پیام ملّت – رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: نظارت و کنترل دقیق بازار سکه و طلا در ایجاد آرامش و امنیت جامعه بسیار اثر گذار است. حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در دیدار با رییس و اعضای اتحادیه طلا فروشان استان ...

پیام ملّت رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: نظارت و کنترل دقیق بازار سکه و طلا در ایجاد آرامش و امنیت جامعه بسیار اثر گذار است.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در دیدار با رییس و اعضای اتحادیه طلا فروشان استان گفت: نظارت و کنترل دقیق بازارسکه و طلا در ایجاد آرامش و امنیت جامعه بسیار اثر گذار است.

رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه عده ای در حوزه طلا و ایجاد نابسامانی قیمت سکه در حقیقت پیاده نظام دشمن در داخل کشور شدند و همه باید با قدرت در مقابل دشمن جهت رسیدن به اهداف شوم و اخلال گرایانه خود در کشور بایستیم.

وی با اشاره به اینکه تقاضاهای تصنعی برای خرید سکه در بازار و ایجاد برخی مشکلات از ترفندهای برخی افراد در آن مقطع بود تا بدون اینکه قصد خرید داشته باشند صرفا بازار سکه را ملتهب نمایند که در این راستا مردم و مسئولین باید مدیریت ،توجه و نظارت دقیق به موضوع داشته باشند.

رییس شورای قضایی استان زنجان خاطر نشان کرد :اگر مسیر حرکت و تلاش ، حلال و درست باشد کار برکت پیدا می کند و اگر این حرکت در مسیر حرام و نادرست باشد زیان ده خواهد بود.

در ابتدای این دیدار اعضای اتحادیه طلا فروشان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات حوزه خود در خواست حمایت دستگاه قضایی برای پیشبرد اهداف خود کرد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست