• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۱-۲۰
  • شناسه خبر: 11107

زمین شهرک‌های صنعتی، محلی برای دلال‌بازی نباشد

پیام ملّت – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: قراردادهای راکد در شهرک‌های صنعتی استان زنجان در اسرع وقت تعیین تکلیف می‌شود. ایرج احمدی با تاکید بر اینکه زمین شهرک‌های صنعتی نباید محلی برای دلال‌بازی باش ...

پیام ملّت – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: قراردادهای راکد در شهرک‌های صنعتی استان زنجان در اسرع وقت تعیین تکلیف می‌شود.

ایرج احمدی با تاکید بر اینکه زمین شهرک‌های صنعتی نباید محلی برای دلال‌بازی باشد، تصریح کرد: با توجه به اینکه برای ایجاد زیرساخت در شهرک‌های صنعتی هزینه‌های زیادی انجام شده است، بنابراین نباید زمین‌های این شهرک توسط عده‌ای معطل شود.

وی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت شهرک‌های موجود و فعال استان، اولویت نخست شرکت شهرک‌های صنعتی است و در این راستا قرارداد زمین‌های واگذار شده که هیچ‌گونه اقدامی بر روی آن‌ها صورت نگرفته است، فسخ خواهد شد.

احمدی اظهار کرد: طبق شاخص‌های اعلامی از سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان مکلف به تعیین تکلیف و فسخ ۲ هکتار از زمین‌های بلااقدام در شهرک‌های صنعتی بود که ما امسال ۸٫۳ هکتار از زمین‌ها را فسخ و خلع ید کرده‌ایم. همچنین ۲۵ فقره قرارداد نیز برای تنفیذ فسخ به مراجع قضایی استان ارجاع شده است.

وی افزود: ظرف هفته آینده نیز ۳۲ فقره قرارداد در جلسه هیئت حل‌اختلاف و داوری شرکت رسیدگی و تعیین تکلیف خواهند شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان تاکید کرد: استفاده از ظرفیت موجود در شهرک‌ها برای ایجاد واحدهای صنعتی در اولویت قرار دارد و در نتیجه میزان پیشرفت فیزیکی طرح‌ها و نیز ساخت و ساز واحدهای صنعتی به دقت رصد و کنترل می‌شود و اگر چنانچه اقدامی از سوی طرفین قرارداد بر روی زمین خریداری شده صورت نگیرد، بر اساس ضوابط و قوانین موجود نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام می‌شود.
انتهای پیام

برچسب ها :

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر ۳ آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید) متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی: آدرس سایت شما: * آدرس پست الکترونیکی: * متن: * کد مقابل را وارد نمایید:

آخرین اخبار اپلیکیشن iOS ایسنا دانلود از اپ استور اپلیکیشن اندروید ایسنا دانلود از گوگل پلی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست