• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۲-۱۴
  • شناسه خبر: 11486

رسیدگی به پرونده قتل خانواده خدابنده ای در کمتر زمان

پیام ملّت – رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: رسیدگی به پرونده قتل خانواده سه نفره شهرستان خدابنده در کمتر زمان ممکن انجام گرفت. حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی در این باره افزود: بعد از دریافت گزارش و خبر قتل ...

پیام ملّت – رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: رسیدگی به پرونده قتل خانواده سه نفره شهرستان خدابنده در کمتر زمان ممکن انجام گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی در این باره افزود: بعد از دریافت گزارش و خبر قتل سه نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان خدابنده و دستگیری متهم در کمترین زمان ، دستور پی گیری و جمع آوری تحقیقات از دادسرای حوزه مربوطه صادر و کیفر خواست نیز از طرف دادستان صادر شد و پرونده مطروحه به شعبه یک کیفری استان ارجاع شد.

به گفته وی،با توجه به حساسیت موضوع دستورات لازم به شعبه یک کیفری استان جهت تسریع در رسیدگی در کمترین زمان ممکن همراه با دقت و سرعت لازم صادر شده است .

صادقی نیارکی افزود: با توجه به گزارشات دریافتی  این متهم علاوه بر سابقه کیفری، به مواد مخدر از نوع شیشه نیز اعتیاد داشته است.

وی در پایان با اعلام اینکه متهم مقتولین را با وارد کردن ضربه از ناحیه سر به قتل رسانده بود، افزود: وقوع قتل یکی از آثار سوء مصرف مواد مخدر است.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست