• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۱-۰۴
  • شناسه خبر: 13433

دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

پیام ملّت – از اهالی گرمسار بود. از شهرهای استان سمنان. در قدیم به آن خوار می‌گفتند که یکی از ایالات ملک ری بوده‌ است. روزگاری دختری در این شهر آرزو می کند «روانشناس» شود. برای این هدفش می جنگد. تلاش می کند و بالاخ ...

پیام ملّتاز اهالی گرمسار بود. از شهرهای استان سمنان. در قدیم به آن خوار می‌گفتند که یکی از ایالات ملک ری بوده‌ است.

روزگاری دختری در این شهر آرزو می کند «روانشناس» شود. برای این هدفش می جنگد. تلاش می کند و بالاخره پیروز می شود.

«سها»ی داستان ما، غول کنکور را پشت سر می گذارد و رشته روانشناسی دانشگاه علامه طباطبائی قبول می شود. دانشگاهی که تخصصی علوم انسانی و اجتماعی است.

دوستانش می گویند: روز اعلام خبر قبولیش در این رشته و دانشگاه، خوشحال ترین آدم روی زمین بوده است.

سها، دو سال و نیم از دوران تحصیلش را با موفقیت پشت سر می گذارد و وارد ترم شش تحصیلی می شود.

اواخر بهمن ماه است. خبری در کشور می پیچد. اولین نمونه مثبت ویروس کرونا در ایران تایید شده است. با اعلام این خبر، مدارس، دانشگاه ها و سایر مراکز، یکی یکی مجبور به تعطیلی کلاس های آموزشی حضوری می شوند. خوابگاه ها تعطیل می شوند. دانشجویان هم راهی شهرهای خود می شوند.

در فضای مجازی هر کسی نکات بهداشتی را برای دیگری ارسال می کند. در خانه بمانیم. اجتماعات را تعطیل کنیم. به مسافرت نرویم. خود و خانواده را قرنطینه کنیم و… .

درگیر و دار شیوع این ویروس مرموز هستیم که خبر می رسد، سها را از دست داده ایم. دانشجوی روانشناسی که قربانی این ویروس ناخوانده شده است. ویروسی که همین چندی پیش جمعی از روانشناسان و مشاوران این دانشگاه کمر همت را بر نابودی استرس و اضطراب های ناشی از آن بسته بودند.

به امید روزی که این بیماری از کشورمان رخت ببندد و نابود شود.

کمپین دانشجویی دانشگاهیان دانشگاه علامه طباطبائی با عنوان «سفیران آگاهی» درگذشت هم کلاسی و هم دانشگاهی خود را به خانواده، دوستان و خانواده بزرگ دانشگاه علامه طباطبائی تسلیت می گوید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست