• تاریخ: ۱۴۰۱-۱۱-۰۶
  • شناسه خبر: 30898

دستگاه‌های خدمات رسان زیرساخت‌های طرح نهضت ملی مسکن را فراهم کنند/ بهانه‌ای از این شرکت‌ها را قبول نمی کنم

دستگاه‌های خدمات رسان (آب و فاضلاب، برق و گاز) زیرساخت‌های طرح نهضت ملی مسکن را باید فراهم کنند و بهانه‌ای از این شرکت‌ها را قبول نمی کنم چرا که تنها هدف بنده و مدیرکل راه و شهرسازی استان زود خانه دار کردن مردم است.

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» محسن افشارچی در حاشیه بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن زنجان اظهار کرد: استان زنجان در اجرای نهضت ملی مسکن در کشور جزو استانهای پیشرو است و تاکنون هم عملکرد قابل قبولی داشته است.
افشارچی گفت: حجم کار در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن دراستان بالا است و همچنین پیشتاز بودن در کشور باعث شده مشکلات را هم اول درک کند بنابراین می طلبد دستگاههای خدمات رسان با پای کار بودن به کم شدن مشکلات طرح نهضت ملی مسکن کمک کنند.
استاندار زنجان ،با بیان اینکه در اجرای این طرح عظیم باید دستگاههای خدمات رسان همراهی و همکاری لازم را با اداره کل راه و شهرسازی داشته باشند، گفت: دستگاه‌های خدمات رسان (آب و فاضلاب، برق و گاز) زیرساخت‌های طرح نهضت ملی مسکن را باید فراهم کنند و بهانه‌ای از این شرکت‌ها را قبول نمی کنم چرا که تنها هدف بنده و مدیرکل راه و شهرسازی استان زود خانه دار کردن مردم است.
افشارچی تاکید کرد: مدیرکل راه و شهرسازی استان شبانه روز با تیم کاری خود برای اجرای بهتر این طرح عظیم فعالیت می کنند ولی باید دستگاههای خدمات رسان ویژه با این اداره کل همکاری کنند تا برنامه ها به خوبی جلو برود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست