• تاریخ: ۱۳۹۵-۰۱-۱۶
  • شناسه خبر: 1554

بازداشت دومین عضو شورای شهر تبریز

پیام ملت – معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، صحت خبر مربوط به بازداشت یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز را تایید کرد. سعید شبستری خیابانی در گفتگوی اختصاصی با ایسنا، ضمن تایید خبر مربوط به با ...

پیام ملت معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، صحت خبر مربوط به بازداشت یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز را تایید کرد.

سعید شبستری خیابانی در گفتگوی اختصاصی با ایسنا، ضمن تایید خبر مربوط به بازداشت یکی دیگر از اعضای شورای شهر تبریز گفت: دستگیری این عضو شورا در ادامه پرونده قبلی است.

وی اتهام فرد دستگیر شده را مربوط به مسایل اقتصادی عنوان کرد و ادامه داد: مبارزه با فساد و رانت،یکی از مهم ترین سیاست های دولت تدبیر و امید و بخصوص مدیریت عالی استان است و ما در این مورد مصمم و جدی هستیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا احتمال دستگیری سایر اعضای شورای شهر یا مدیران شهرداری وجود دارد یا خیر تصریح کرد: در این مورد نمی توانم اظهار نظر کنم و پس از مشخص شدن عناوین اتهامی، اطلاعات لازم از طریق سیستم قضایی در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست