• تاریخ: ۱۴۰۰-۰۳-۱۷
  • شناسه خبر: 23312

مشارکت ۸ کتابفروشی در طرح بهارانه کتاب

ثبت‌نام از کتابفروشی‌های متقاضی مشارکت در طرح بهارانه کتاب، اوایل خرداد انجام شد و از استان زنجان ۸ کتابفروشی در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری- تحلیلی پیام ملّت»- طرح بهارانه کتاب با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و کتابفروشی‌های سراسر کشور و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، رونق بخشیدن به کتابفروشی‌ها و حمایت از این گروه فرهنگی اجرایی می‌شود.

ثبت‌نام از کتابفروشی‌های متقاضی مشارکت در طرح بهارانه کتاب، اوایل خرداد انجام شد و از استان زنجان ۸ کتابفروشی در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

کتابفروشی‌های پاتوق کتاب زنجان، حوض نیلی، دانشمندان کوچک، منهاج، شهر کتاب زنجان، کتابفروشی فرهنگان زنجان، کتابده فرهنگ از زنجان و کتابفروشی بهمن در شهرستان ابهر مجری طرح بهارانه کتاب هستند.
همچون فصول قبلی سقف خرید برای هر خریدار در طرح بهارانه کتاب ۱۴۰۰ مبلغ ۲۰۰ هزار تومان است و خریداران می‌توانند از ۲۰ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.
ارائه تخفیف در این طرح تنها شامل کتاب‌های چاپی است و سایر کالاهای فرهنگی عرضه‌شده در کتاب‌فروشی را شامل نمی‌شود و کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده در طرح تا زمان به اتمام رسیدن یارانه اختصاصی ملزم به ارائه تخفیف به مشتریان هستند.
کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول طرح می‌شوند؛ اما کتاب‌های آموزشی، کمک‌آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت‌ نشده‌اند، مشمول طرح نمی‌شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست