• تاریخ: ۱۴۰۰-۰۳-۲۱
  • شناسه خبر: 23351

من یک «خبرنگار» هستم

«پایگاه خبری - تحلیلی پیام ملّت» در راستای رسالت اطلاع رسانی خلاصه ای زندگینامه و فعالیت و اهداف و برنامه های نامزدهای انتخابات شورای شهر زنجان را منتشر می کند. ( زهرا احمدی با کد انتخاباتی ۱۲۸ / من یک خبرنگار هستم)

به گزارش «پایگاه خبری – تحلیلی پیام ملّت» این نامزد انتخابات خود را برای مردم شهر زنجان اینگونه معرفی کرده است . پایگاه خبری – تحلیلی پیام ملّت در معرفی نامزدهای انتخابات صرفا اطلاعات ارائه شده از سوی نامزدهای انتخابات را منتشر می کند و موضعی در خصوص هیچ نامزد انتخاباتی ندارد.

نام و نام خانوادگی : زهرا احمدی

 ۳۲ ساله ، بزرگ شده منطقه بیسیم شهر زنجان هستم.

پس از فارغ التحصیلی در رشته کارشناسی مهندسی مدیریت  پروژه به شغل مقدس خبرنگاری روی آوردم و  6 سال سابقه خبرنگاری در خبرگزاری تسنیم، هفته نامه عصرملّت و روزنامه های همشهری و صدای زنجان داشته و هم اکنون نیز در روزنامه بی رقیب صدای زنجان فعالیت دارم.

کاندیدای ششمین دوره انتخاباتی شورای شهر زنجان با کد ۱۲۸ میباشم .

اهالی شهر زنجان به پروژه های خاک خورده که سالیان سال از زمان کلنگ زنی آنها میگذرد عادت دارند؛

مثلا همین پروژه سبزه میدان که از سال ۶۷ شروع شده و چندین مرتبه توسط مسئولان استانی و حتی کشوری در دولت های مختلف کلنگ زنی شده و در حال حاضر با گذشت بیش از ۳۰ سال هنوز به بهره برداری نرسیده است مجموعه گردشگر گاوازنگ که بالغ بر دو دهه از زمان کلنگ زنی آن میگذرد.

آسفالتهای نامرغوب و جداول نامناسب ، کمبود اماکن تفریحی، کمبود فضای سبز به ویژه در حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار، مشکلات مختلف در بخشهای فرهنگی از جمله کمبود سالنهای سینما در شهر، بطوریکه برای جمعیت حدود ۷۰۰ هزار نفری شهر زنجان فقط یک سالن سینما وجود دارد و این جای تاسف دارد.

اهداف:

افزایش نشاط وتفریح برای همشهریان با ایجاد اماکن تفریحی و رفاهی برای همشهریان به ویژه مناطق کم برخوردار و بافت فرسوده شهری و شهرکهای اقماری

ساماندهی مدیریت شهری با انتخاب درست شهردار متعهد، متخصص و آشنا به معضلات شهری

حمایت از مشاغل خانگی و کار آفرینی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای

ایجاد تعامل بین دستگاههای اجرایی

ساماندهی حمل و نقل عمومی شهر بطوریکه با تغییر پایانه های اتوبوسرانی از ترافیک در مرکز شهر کاست و همچنین از اتلاف وقت همشهریان جلوگیری کرد

رسیدگی به مشکلات فرهنگی شهر و افزایش کتابخانه های سرای محله

توصیح پیام ملّت : نامزدهای محترم شورای شهر زنجان می توانند رزومه و سوابق خود را در این رسانه منتشر کنند . ۳۳۳۲۱۸۵۳ – ۰۹۱۰۲۴۱۸۳۳۱

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست