• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۵-۲۸
  • شناسه خبر: 8085

سانداکاران ایران حریفان خود را شناختند

پیام ملّت– قرعه کشي رقابت هاي ووشوي هجدهمين دوره بازي هاي آسيايي، صبح امروز در سالن «جيکسبو» شهر جاکارتا برگزار شد و ۶ سانداکار مرد و زن ايران، حريفان خود را شناختند. رقابت هاي ووشوي بازي هاي آسيايي جاکارتا از صبح ...

پیام ملّت قرعه کشي رقابت هاي ووشوي هجدهمين دوره بازي هاي آسيايي، صبح امروز در سالن «جيکسبو» شهر جاکارتا برگزار شد و ۶ سانداکار مرد و زن ايران، حريفان خود را شناختند.

رقابت هاي ووشوي بازي هاي آسيايي جاکارتا از صبح فردا (يکشنبه) آغاز مي شود و پنج روز ادامه خواهد داشت.

قرعه نمايندگان ايران بدين شرح است:

*بانوان

وزن ۵۲ کيلوگرم «الهه منصوريان» در نخستين ديدار به مصاف «دوي ساناتوي» از هند مي رود و سپس با برنده پيکار ويتنام و نپال روبرو خواهد شد.

وزن ۶۰ کيلوگرم «شهربانو منصوريان» ابتدا استراحت دارد و سپس با برنده ويتنام و چين تايپه روبرو خواهد شد.

*آقايان

وزن ۵۶ کيلوگرم «رضا سبحاني» در نخستين گام با «يوسف ويداينتو» قهرمان جهان از اندونزي روبرو مي شود و در صورت پيروزي در ادامه با برنده کره جنوبي و پاکستان، مصاف خواهد داد.

وزن ۶۰ کيلوگرم «عرفان آهنگريان» ابتدا با «سونارون» از تايلند مبارزه مي کند و در صورت برتري در ادامه با «هلال محمد» يمني رقابت مي کند.

وزن ۶۵ کيلوگرم «فرود ظفري» در اولين گام با «يودي چايادي» از ميزبان روبرو مي شود و در صورت پيروزي در مرحله دوم با «هوانگ وان کائو» از ويتنام روبرو خواهد شد.

وزن ۷۰ کيلوگرم «محسن محمدسيفي» کار خود را با «امير اسماعيل اوف» از قزاقستان آغاز مي کند و در دوم با «کوت سومبات» از لائوس رقابت خواهد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست