• تاریخ: ۱۴۰۰-۰۲-۲۷
  • شناسه خبر: 23096

انعقاد تفاهم نامه همکاری خانه مطبوعات و خانه کارگر زنجان

مدیرخانه مطبوعات استان زنجان گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اعضای خانه مطبوعات زنجان از خدمات رفاهی، تفریحی، معیشتی و دیگر مزایای خانه کارگر استان بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش «پایگاه خبری – تحلیلی پیام ملّت» یوسف ناصر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس این تفاهم نامه که به امضای وی و اصغر نجاری، دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان رسید، اعضای خانه مطبوعات استان زنجان هم با عضویت در خانه کارگر، از خدمات ارائه شده این خانه به اعضای خود  بهره‌مند می شوند.

اعضای خانه مطبوعات زنجان از خدمات خانه کارگر استان بهره‌مند می‌شوند

وی در خصوص شرایط عضویت اعضای خانه مطبوعات استان، در خانه کارگر هم افزود: فعالان رسانه ای استان زنجان می توانند با مراجعه و ارائه یک برگ کپی دفترچه تأمین اجتماعی (یا شماره بیمه)، کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به دفتر خانه کارگر استان زنجان، واقع در خیابان ۱۷ شهریور، خیابان انقلاب اسلامی، به عضویت خانه کارگر استان زنجان درآیند.

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان با بیان اینکه، مراجعین برای صدور کارت عضویت خانه کارگر، از تخفیف ۵۰ درصدی در پرداخت حق عضویت برخوردار می‌شوند، اظهار داشت: استفاده از امکانات رفاهی و تفریحی خانه کارگر در سطح کشور، دریافت بسته های حمایتی به قیمت مناسب، استفاده از تخفیف مشاغل و صنوف طرف قرارداد با خانه کارگر و … از مزایای عضویت در خانه کارگر استان زنجان است.

وی گفت: عضویت در خانه کارگر، یک ساله، سه ساله و پنج ساله است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست