• تاریخ: ۱۴۰۰-۰۷-۱۲
  • شناسه خبر: 24269

“زخم به یادگار” و “آب در آتش” برگزیده جشنواره تئاتر غواصان دریا دل

در جشنواره تئاتر غواصان دریا دل زنجان دو نمایش تولیدی حوزه هنری استان با عناوین ( زخم به یادگار ) در بخش صحنه ای و ( آب در آتش ) در بخش خیابانی به عنوان نمایش¬های برگزیده این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» جشنواره تئاتر غواصان دریا دل زنجان از تاریخ ششم لغایت هشتم مهر ماه سال جاری در فرهنگسرای امام خمینی (ره)زنجان برگزار شد.در این جشنواره شش اثر نمایشی در دو بخش صحنه ای و خیابانی به رقابت پرداختند.
در آئین اختتامیه این جشنواره که عصر روز یکشنبه یازدهم مهر ماه با حضور مسئولین استانی و هنرمندان تئاتر استان برگزار شد نفرات و گروه های برتر اعلام و مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این جشنواره دو نمایش تولیدی حوزه هنری استان با عناوین ( زخم به یادگار ) در بخش صحنه ای و ( آب در آتش ) در بخش خیابانی به عنوان نمایش¬های برگزیده این جشنواره معرفی شدند. در این جشنواره که به همّت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه کنگره ۳۵۳۵ شهید استان برگزار شد جایزه رتبه اول نمایشنامه نویسی به آرزو بهرامی نویسنده زخم به یادگار اهداء شد.
محمد حسین محمدی جایزه اول کارگردانی بانمایش زخم به یادگار در بخش صحنه¬ای و علی رضایی راد جایزه اول کارگردانی با نمایش آب در آتش بخش خیابانی جشنواره را از آن خود کرد.
محمدحسین محمدی و سالار سیفی¬نژادجم به خاطر بازی در نمایش زخم به یادگار به ترتیب رتبه دوم و سوم بازیگری را به خود اختصاص دادند.
در بخش خیابانی: علی رضایی راد و مبینا فیروزی به خاطر بازی در نمایش آب در آتش جوایز برتر این بخش را کسب نمودند.
در بخش طراحی نور محمدحسین محمدی رتبة سوم و همچنین جایزه رتبه اول طراحی صحنه را با نمایش زخم به یادگار کسب کرد.
در بخش طراحی پوستر و بروشور امیرحسین فولادساز طراحی پوستر نمایش آب در آتش مورد تقدیر قرار گرفت.
گفتنی است این نمایش¬ها از سوی حوزه¬هنری¬استان و با تلاش هنرمندان جوان گروه¬تئاتر پوپک به مناسبت برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان با موضوعات غواصان و رزمندگان استان تولید شده است که در روزهای آتی اجرای عمومی خواهند داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست