• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۶-۰۶
  • شناسه خبر: 34551

آغاز فعالیت درمانگاه هلال احمر زنجان در عمود ۶۶۶ مسیر نجف – کربلا

درمانگاه تخصصی سطح ۲ هلال‌احمر استان زنجان برای ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی(ع) در عمود ۶۶۶ مسیر نجف به کربلا آغاز به کار کرد.

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» حکمت اله هاشمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در جمع خبرنگاران از آغاز به کار درمانگاه تخصصی سطح ۲ هلال‌احمر استان زنجان برای ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی(ع) در عمود ۶۶۶ مسیر نجف به کربلا خبرداد.

هاشمی گفت: هلال احمر استان اربعین امسال برای نخستین بار اقدام به برپایی درمانگاه تخصصی سطح ۲ در مسیر نجف به کربلا برای ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی علیه السلام کرده است.

وی افزود: در این درمانگاه پزشکان متخصص اعم از اطفال، قلب،داخلی، زنان و زایمان، پزشکان عمومی، پرستار، تکنسین اورژانس، تکنسین فنی داروخانه و سایر عوامل از امروز شروع به ارائه خدمات درمانی رایگان کرده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ارائه خدمات هلال‌احمر استان به صورت شبانه روزی در مسیر نجف به کربلا در عمود ۶۶۶ تا پایان اربعین حسینی خواهد بود.

هاشمی با بیان اینکه پیش از این، همه امکانات، تجهیزات و اقلام پزشکی و درمانی و ۳۲۵ قلم دارو به درمانگاه تخصصی سطح ۲ هلال احمر استان زنجان در عمود ۶۶۶ ارسال شده است گفت: ۲ دستگاه آمبولانس نیز در درمانگاه تخصصی سطح ۲ هلال‌احمر استان زنجان در این عمود مستقر می شود تا در صورت نیاز، بیماران و مصدومان را به نزدیکترین مراکز درمانی منتقل کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاوه بر تیم درمانی، اکیپ‌های سیار تیم های عملیاتی هلال احمر زنجان همراه با آمبولانس در مسیر پیاده روی اربعین حسینی فعالیت خواهند داشت تا در صورت وقوع حوادث احتمالی در کمترین زمان ممکن برای امدادرسانی اقدام کنند.

هاشمی گفت: تیم درمانی درمانگاه تخصصی سطح ۲ هلال‌احمر استان زنجان با بیش از ۴۲ نفر در دومین و سومین روز از شهریور به کشور عراق اعزام شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست