• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۶-۲۷
  • شناسه خبر: 34682

یک هزار و ۲۰۰ نفر واجد شرایط نهضت ملی مسکن در شهر هیدج/ تخصیص سایت ۷۰هکتاری برای متقاضیان جدید

با پالایشی که صورت گرفت بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در شهر هیدج واجد شرایط برای طرح نهضت ملی مسکن هستند.متقاضیان واجد شرایط دیگری هم در شهر هیدج متقاضی مسکن هستند که در مرحله تامین زمین هستیم و به زودی یک سایت ۷۰ هکتاری تمل ...

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» حمیدرضا سرداریان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای ابهر،خرمدره وسلطانیه با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر هیدج گفت: با توجه به صنعتی بودن شهر هیدج و قرار گیری آن در جاده ترانزیت مردم استقبال بسیار خوبی از طرح نهضت ملی مسکن دارند.

سرداریان گفت: با پالایشی که صورت گرفت بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در شهر هیدج واجد شرایط برای طرح نهضت ملی مسکن هستند.

وی افزود: در شهر هیدج برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به لحاظ تامین زمین مشکلی نداریم و دست مان باز است، یک سایت ۱۷ هکتاری که در مالکیت دولت بود تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده و در چهار فاز به تعداد ۴۵۰ واحد مسکونی تامین شده است.

سرداریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها را به طور میانگین بیش از ۶۰ درصد اعلام کرد وافزود: پروژه ها با برنامه ریزی لازم با قوت در حال اجرا هستند.

وی همچنین افزود: متقاضیان واجد شرایط دیگری هم در شهر هیدج متقاضی مسکن هستند که در مرحله تامین زمین هستیم و به زودی یک سایت ۷۰ هکتاری تملک خواهد شد و افراد جامانده تخصیص پروژه می شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست