• تاریخ: ۱۳۹۴-۱۰-۱۱
  • شناسه خبر: 413

عضو جامعه روحانیت مبارز: آقای هاشمی خودش یک امت است

پیام ملت – یک عضو جامعه روحانیت مبارز درباره آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان یک فردی است که بیش از ما تجربه دارد. ما به اندازه آقای هاشمی تجربه نداریم و با ایشان هم خیلی فاصله داریم. ایشان در همه مراحل انقل ...

پیام ملت یک عضو جامعه روحانیت مبارز درباره آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان یک فردی است که بیش از ما تجربه دارد. ما به اندازه آقای هاشمی تجربه نداریم و با ایشان هم خیلی فاصله داریم. ایشان در همه مراحل انقلاب بوده است ولی ما همه جا نبودیم، ایشان در ردیف اول سیاسیون بودند ما نسبت به ایشان یک طلبه هستیم.

 حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز، درباره حمایت جامعه روحانیت مبارزه از کاندیداتوری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: هنوز به نتیجه واحد و مشخصی نرسیده‌ایم و نمی‌توانم در این باره ارزیابی خاصی داشته باشم.

وی ادامه داد: اگر اکثریت اعضا به رای مشخصی رسیدند آقای هاشمی را در لیست می‌گذاریم و اگر نرسیدند که نمی‌گذاریم.

این عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: ما به هر حال یک جمع هستیم و تصمیم با آرای اکثریت است. هر نتیجه‌ای که اکثریت به آن برسند، قطعا باید همه از آن تبعیت کنند. من نمی‌توان فقط نظر خاص خودم را اعلام کنم به دلیل اینکه تا جامعه روحانیت به نتیجه واحد و مشخصی نرسد یک نفر چه نظر مثبت و چه منفی داشته باشد، اثری در حمایت از ایشان ندارد.

وی درباره ارزیابی خود از خبر رد صلاحیت آیت‌الله هاشمی در فضای مجازی گفت: من که نمی‌توانم جای افراد بنشینم که شایعه درست می‌کنند. شایعات همیشه بوده است و خواهد بود.

ابراهیمی درباره ورود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به انتخابات خبرگان رهبری اظهار کرد: حتما ایشان مسائلی را می‌دانند که ثبت‌نام کردند. موسی(ع) به خدا گفت: «خدایا خیلی علیه من حرف می‌زنند، خدا گفت علیه من هم حرف می‌زنند چه کنیم.» اینها چیزهایست که در فضای سیاسی همیشه بوده و هست. شایعه، تهمت و افترا همیشه بوده است. هر کسی که در گود سیاست می‌آید باید همه چیز را به جان خود بخرد. دروازه شهر را می‌شود بست اما دهان مردم را نمی‌شود بست.

وی اضافه کرد: آقای هاشمی خودش یک امت است. او هر جا مصلحت دانست کارش را می‌کند. ما نمی‌توانیم برای آقای هاشمی تعیین و تکلیف کنیم.

وی درباره اهانت‌های مسئول دفتر مصباح‌یزدی به شخص آقای هاشمی اینگونه پاسخ داد: پناه بر خدا. بنده نه نفیا نه اثباتا نظر خاصی ندارم.

منبع : آنا

  • ارجمند - ۱۳۹۴-۱۰-۲۰ در ۲۰:۳۰

    خداوکیلی آقای ابراهیمی الان با این مصاحبه دفاع کردی یا اهانت-من و خیلی ها که مطالب فوق ر خواندیم از اهانت دفتر ….. بی اطلاع بودیم الان مثل این است که از شما اهانت می شنویم- دفاع بد بدتر از حمله خوب است

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست