• تاریخ: ۱۳۹۴-۱۲-۰۷
  • شناسه خبر: 1292

مقام معظم رهبری : هر کسی ایران را دوست دارد در انتخابات شرکت کند

پیام ملت – حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دقایق اولیه انتخابات مجلس دهم و پنجمین دوره مجلس خبرگان با حضور در حسینیه امام خمینی، رای خود را به صندوق سیار ۱۱۰ انداختند. ایشان پس از انداختن رای به صندوق طی سخنانی فرمودند: ...

پیام ملت – حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دقایق اولیه انتخابات مجلس دهم و پنجمین دوره مجلس خبرگان با حضور در حسینیه امام خمینی، رای خود را به صندوق سیار ۱۱۰ انداختند.
ایشان پس از انداختن رای به صندوق طی سخنانی فرمودند: در معارف اسلامی و دستورات اسلامی پیشروی و سرعت در عمل در کار خیر توصیه شده است؛ فستبقو الخیرات یعنی همیشه در کار خیر پیشرو باشید.مقام معظم رهبری رأی خود را به صندوق انداختند/هر کسی ایران را دوست دارد در انتخابات شرکت کند.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما خواستیم که در این کار خیر و بزرگ، مسئله انتخابات که هم وظیفه ما است و هم حق ما است، در اولین ساعت ممکن، شرکت کنیم. انتخابات همیشه حائز اهمیت است، در بعضی از مقاطع اهمیت بیشتری دارد و توصیه من به مردم عزیز این است که اولا همانطور که قبلا عرض کردیم همه شرکت کنند هر کسی که ایران را دوست دارد هر کسی که جمهوری اسلامی را دوست دارد، هر کسی که شکوه و عزت و عظمت ملی را دوست دارد در انتخابات شرکت کند.

حضرت آیت‌الله  خامنه‌ای اضافه کردند: ثانیا توصیه می‌کنم به همه مردم عزیز توصیه می‌کنم که سعی کنند استباق کنند یعنی سرعت به خرج دهند در انجام این وظیفه و احقاق این حق؛ این کار یعنی این سرعت گرفتن در اینجا شتاب آلودگی نیست، این پیشروی در کار خیر است و نگذارند برای ساعات آخر؛ ممکن است خدایی نکرده حادثه ای برای انسان پیش بیاید چون انسان از یک ساعت بعد که خبر ندارد حالا که سالم هستیم، همین حالا بیاییم وارد شده و کارمان را انجام دهیم.

ایشان تصریح کردند: بعضی ها می‌گذارند آخر کار، یک وقت مانعی پیش می‌آید چرا انسان این مانع را در نظر نگیرد.

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه، “مردم قصد و نیت خیر و خدایی کنند و به قصد ایجاد ایجاد اعتبار فزاینده برای کشور و استقلال کامل کشور در این کار بزرگ شرکت کنند که نتیجه هم همین است”، خاطر نشان کردند: مردم به عزت ملی و استقلال ملی پاسخ بدهند یعنی این یک پاسخ به این نیاز بزرگ است. ما دشمنانی داریم و چشم طمع دوخته‌اند، بایستی این انتخاب ما جوری باشد که دشمن را مایوس کند لذا دقت کنند با بصیرت و با چشم باز رای بدهند و انشاالله خدا هم اجر می‌دهد.

حضرت آیت‌الله  خامنه‌ای در بخش پایانی سخنانشان تاکید کردند: این از جمله حسناتی است که علاوه بر اجر کوتاه مدت و بلند مدت، اجر اخروی هم دارد؛ انشاالله ملت ایران در این انتخابات هم همچون انتخابات‌های گذشته شرکت کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست