• تاریخ: ۱۳۹۴-۱۲-۱۸
  • شناسه خبر: 1351

ضرب‌وشتم منتشرکننده فیلم سخنرانی قاضی‌پور

پیام ملت – تابناک نوشت: حامد عطایی، روزنامه‌نگار و مدیرمسئول نشریه «آینا نیوز» ارومیه در پی حادثه‌ای از سوی افراد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت.   «عطایی همان روزنامه‌نگار ارومیه‌ای است که در روزهای اخیر فیلمی از ...

پیام ملت – تابناک نوشت: حامد عطایی، روزنامه‌نگار و مدیرمسئول نشریه «آینا نیوز» ارومیه در پی حادثه‌ای از سوی افراد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

  «عطایی همان روزنامه‌نگار ارومیه‌ای است که در روزهای اخیر فیلمی از سخنرانی نادر قاضی‌پور، یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی و راه یافته به مجلس از ارومیه انتشار داد؛ فیلمی که خبرساز شده و واکنش‌های عمومی بسیار زیادی را به دنبال داشته است.

اما ظاهرا این موضوع برای وی دردسرساز شده و وی در میان بهت عمومی دچار یک حادثه عجیب شده است.

مصطفی‌زادگان، مدیر مسئول نشریه فرهنگ شمس، یکی از دوستان حامد عطایی در گفت‌وگو با تابناک تهران با تشریح حادثه رخ داده، گفت:‌ روز پنجشنبه هفته گذشته با آقای عطایی تماسی از سوی افراد ناشناس گرفته می‌شود و با دعوت مدیرمسئول آینانیوز به میدان انقلاب ارومیه، بعد از جر و بحث انتخاباتی افراد حاضر به ضرب و شتم شدید این روزنام‌ نگار با حضور زن و فرزندان وی پرداختند.

وی با اشاره به این که دوربین‌های منطقه صحنه حادثه را ضبط کرده است، افزود:‌ حادثه در مقابل دوربین یک بانک اتفاق افتاده و در حال حاضر دادستانی ارومیه برای پیدا کردن مسببین حادثه و احقاق حقوق این روزنامه‌نگار ورود پیدا کرده است.

مصطفی‌زادگان افزود: در این حادثه عطایی از چند ناحیه بدن از جمله گونه و گوش چپ دچار جراحت جدی شد و گفته می‌شود پرده گوش وی دچار پارگی شده و قدرت شنوایی خود را از دست داده است. با تماس مردم حاضر در محل حادثه بلافاصله پلیس ۱۱۰ در محل حاضر و به انجام تحقیقات محلی پرداخت.

پرونده شکایت این روزنامه‌نگار در دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل و قرار است معاون دادستان و قاضی ویژه پرونده جرایم انتخاباتی نسبت به این شکایت اعلام نظر کند.»

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست