• تاریخ: ۱۳۹۵-۰۷-۱۷
  • شناسه خبر: 2050

چند درصد زنجانی ها درسرشماری اینترنتی ثبت نام کردند ؟

پیام ملّت – سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: تا ساعت ۶ صبح شنبه ۱۷ مهر، ۳۰ هزار و ۶۸۹ خانوار زنجانی اطلاعات خود را به شکل اینترنتی در سرشماری ثبت کرده اند. حمید نباتچیان در گفت و گو با ایرنا افزو ...

پیام ملّت سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: تا ساعت ۶ صبح شنبه ۱۷ مهر، ۳۰ هزار و ۶۸۹ خانوار زنجانی اطلاعات خود را به شکل اینترنتی در سرشماری ثبت کرده اند.

حمید نباتچیان در گفت و گو با ایرنا افزود: از شهرستان زنجان ۱۸ هزار و ۲۵۴ خانوار موفق به ثبت اینترنتی اطلاعات خانواده خود در سامانه سرشماری شدند.
وی یادآورشد: از شهرستان ابهر سه هزار و ۹۷۸ خانوار و از شهرستان خرمدره ۲ هزار و ۷۶ خانوار در سرشماری اینترنتی شرکت کرده اند.
نباتچیان اظهار کرد: در شهرستان ایجرود ۹۶۰ خانوار و در شهرستان خدابنده سه هزار و ۶ خانوار اطلاعات سرشماری خود را به شکل اینترنتی ثبت کردند.
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: از شهرستان سلطانیه ۵۲۲ خانوار، از طارم یک هزار و ۹۷ خانوار و از شهرستان ماهنشان ۷۹۶ در سرشماری اینترنتی شرکت کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: روند ثبت اطلاعات سرشماری به شکل اینترنتی در این استان رو به رشد است و امید می رود در مهلت تعیین شده، ۴۰ درصد از مردم استان بتوانند در سرشماری اینترنتی شرکت کنند.
سرشماری اینترنتی در سراسر کشور از سوم مهر سال جاری آغاز شد و تا ۲۴ همین ماه ادامه دارد. پس از اتمام سرشماری اینترنتی از ۲۴ مهر تا ۲۴ آبان سرشماری مراجعه حضوری آغاز می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست