• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۱-۱۷
  • شناسه خبر: 3888

بیش از ۳ میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج در شهرستان ابهر اهدا شد

پیام ملت– مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر گفت: از آغاز سالجاری تاکنون ۱۳۳ فقره کمک هزینه ازدواج با اعتبار ۳ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال در شهرستان ابهر اهدا شده است. محسن داوودی مدیر کمیته امداد شهرستان ابهرضمن تبریک د ...

پیام ملت مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر گفت: از آغاز سالجاری تاکنون ۱۳۳ فقره کمک هزینه ازدواج با اعتبار ۳ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال در شهرستان ابهر اهدا شده است.

محسن داوودی مدیر کمیته امداد شهرستان ابهرضمن تبریک دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های مختلفی همزمان با این ایام مبارک در شهرستان در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه از جمله برنامه‌های اجرایی در این ایام بهره‌برداری از ۱۴ واحد مسکونی مددجویی است، افزود: ازاین تعداد ۱۱ واحد در شهر خریداری و تعداد ۳ واحد مسکونی نیز درروستاها احداث شده و تحویل خانواده‌ها شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر مجموع زیربنای واحدهای به بهره‌برداری رسیده را ۸۶۵ مترمربع اعلام کرد و گفت: اعتبار هزینه شده برای احداث این واحد ها ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

داوودی همچنین از احداث ۳۵ مورد سرویس بهداشتی و حمام برای مددجویان نیز خبر داد و تصریح کرد: ۳۰۰ میلیون ریال از کل مبلغ هزینه شده برای احداث واحدهای مذکور از محل زکات تأمین شده است.

وی در ادامه به برنامه‌های کمیته امداد ابهر به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) نیز اشاره کرد و گفت: به مناسبت این روز مبارک ۳۰ فقره کمک هزینه ازدواج با  ارزش ۸۵۵ میلیون ریال به نوعروسان تحت حمایت اهدا شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر مجموع کمک هزینه های ازدواج اهدایی در شهرستان ابهر را ۱۳۳ فقره اعلام کرد و افزود: برای اهدای این کمک هزینه ها ۳ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال هزینه شده است.

داوودی با اشاره به اینکه با همراهی خیران و بهره‌گیری از ظرفیت آنها در حال حاضر پشت نوبت دریافت خدمت در این بخش وجود ندارد، گفت: خوشبختانه بامساعدت صورت گرفته در بهمن ماه سالجاری دارای پشت نوبت جهیزیه نبوده و از این پس ارائه خدمات در این بخش به روز انجام خواهد شد.

وی  وضعیت اهدای کمک هزینه ازدواج در شهرستان ابهر توفیق‌های حاصل در این بخش را حاصل هم‌افزایی و همکاری خیران و بهره‌گیری مناسبت از ظرفیت‌های مردمی در این بخش اعلام کرد.

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست