• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۱-۲۳
  • شناسه خبر: 3991

امام جمعه و استاندار زنجان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند

پیام ملت– نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیامی مشترک از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار زنجان در پیام مشترکی از مردم استان ...

پیام ملت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیامی مشترک از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار زنجان در پیام مشترکی از مردم استان به دلیل برگزاری جشن‌های ایام‌الله دهه فجر و حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند.

در متن این پیام آمده است؛

بار دیگر سراسر شهرهای استان زنجان همچون جای جای ایران اسلامی غرق در حماسه حضور و شور مردمی شد که تا پای جان بر عهد دیرین خود با امام راحل، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و شهدای انقلاب پایبند هستند.

مردم سرفراز، فهیم و ولایتمدار استان زنجان با حضور پرشور خود در صفوف به هم فشرده راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و شهدای گلگون کفن خود تجدید میثاق کردند و با اعلام حمایت و پشتیبانی خود از مقام معظم رهبری و سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران، برگ زرین دیگری بر تارک تاریخ استان به ثبت رساندند.

این حضور گسترده مردم و مسئولان در همه شهرهای استان و کشور عزیز بیانگر وحدت و انسجام مردم با تمام سلایق و تفکرات سیاسی است که نقشه‌های شوم دشمنان ایران و اسلام را نقش بر آب کرده و زمینه تثبیت نظام اسلامی و پاسداری از خون شهیدان را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

لذا از همه مردم همیشه در صحنه و آگاه استان زنجان که در ایام الله ۳۸ اُمین دهه فجر انقلاب اسلامی در جشن‌ها و مراسم برگزار شده در شهرها و روستاها شرکت گسترده داشته و در روز ۲۲ بهمن امسال نیز پرشورتر از سنوات گذشته، حضور یافتند، قدردانی می‌کنیم و رجاء واثق داریم که پشتیبانی و حضور همه جانبه در عرصه‌های اجتماعی و حمایت موثر مردم، پشتوانه‌ای عظیم برای نظام مقدس و کارگزاران خدوم نظام در گذر از گردنه‌های سخت و فراز و فرودهای گوناگون و زمینه ساز تحقق کامل اهداف انقلاب و منویات مقام معظم رهبری باشد.

ان‌شاء‌الله

علی خاتمی- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

اسداله درویش امیری- استاندار زنجان

 

انتهای پیام/ع

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست