• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۱-۲۴
  • شناسه خبر: 4003

اهدای پرچم حرم حضرت علی (ع) به حسینیه اعظم زنجان

پیام ملت– معاون استاندار نجف که در راس هیاتی به زنجان سفر کرده بود، پس از بازدید از حسینیه اعظم زنجان، پرچم حرم حضرت علی(ع) را به حسینیه اعظم زنجان اهداء کرد. معاون استاندار و رئیس ورزش و جوانان نجف همزمان با سالرو ...

پیام ملت معاون استاندار نجف که در راس هیاتی به زنجان سفر کرده بود، پس از بازدید از حسینیه اعظم زنجان، پرچم حرم حضرت علی(ع) را به حسینیه اعظم زنجان اهداء کرد.

معاون استاندار و رئیس ورزش و جوانان نجف همزمان با سالروز شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور در حسینیه اعظم زنجان از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

معاون استاندار نجف، از حسینیه اعظم زنجان به عنوان نماد این استان یاد کرد و گفت:عزاداری باشکوه مردم در هشتم محرم خیل عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) را به این استان جذب می کند.

وی خاطرنشان کرد: اتحاد بین شیعه و سنی موجب ترس دشمنان می شود از اینرو مسلمانان شیعه و سنی باید در کنار یکدیگر و متحد باشند.

حسینیه اعظم زنجان در اربعین حسینی در قالب موکبی در نجف اشرف حضور داشت و به زائران امام حسین(ع) خدمات ارائه می کرد که معاون استاندار نجف عملکرد حسینیه اعظم را در ارائه خدمات به زائران بسیار رضایت بخش عنوان کرد و افزود: این خدمات عاشقانه و با خلوص نیت به زائران ارائه می شد.

در پایان بازدید معاون استاندار و رئیس ورزش و جوانان نجف، پرچم حرم حضرت علی(ع) به حسینیه اعظم زنجان اهداء شد.

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست