• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۲-۱۶
  • شناسه خبر: 4673

همه تحریم های برجام لغو یا متوقف شده اند

پیام ملت– وزارت امور خارجه در پاسخ به ادعاهاي غلط و يك سويه درخصوص  برجام كه در مناظره انتخاباتي بيان گرديد، موارد زير را به اطلاع مردم شريف ايران مي رساند: ۱)كليه تحريم هايي كه بر اساس برجام بايد برداشته مي شدند ه ...

پیام ملت وزارت امور خارجه در پاسخ به ادعاهاي غلط و يك سويه درخصوص  برجام كه در مناظره انتخاباتي بيان گرديد، موارد زير را به اطلاع مردم شريف ايران مي رساند:

۱)كليه تحريم هايي كه بر اساس برجام بايد برداشته مي شدند همگي لغو و متوقف شده اند برخي موانع و مشكلاتي كه در حوزه بانكي هنوز وجود دارند ناشي از تحريم ها و مشكلاتي هستند كه در خارج از برجام قرار دارند.

۲)كليه درآمدهاي نفتي و منابع مالي كشور كه در اثر تحريم هاي هسته اي مسدود شده بودند،آزاد شده و در دسترس بانك مركزي قرار دارند. درآمدهاي حاصل از فروش نفت به صورت كامل در اختيار كشور است و به نحو مقتضي از آن استفاده مي شود.

۳)برنامه هسته اي كشور از جمله غني سازي طبق برنامه عظيمي از سوي سازمان انرژي اتمي كشورمان ادامه دارد. راكتور آب سنگين اراك با امضاي قرارداد ميان ايران و چين در حال مدرن سازي است. بار ديگر تكرار مي كند بتون ريزي كه مربوط به مخزن قديمي اراك است ، فقظ فضاسازي تبليغاتي آمريكا بوده است كه متاسفانه توسط برخي تكرار مي شود.

۴)وزارت امور خارجه در طول بيش از يك سال گذشته با تمام بدعهدي ها و تعلل هاي آمريكا در اجراي برجام مقابله كره و منافع كشور را تامين كرده است. از كانديداهاي عزيز درخواست مي شود از نبرد رسانه اي جاري با طرف آمريكايي كه جريان دارد در جهت حمله به وزارت امور خارجه و سياست خارجي سواستفاده نكنند

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست