• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۲-۲۷
  • شناسه خبر: 4758

دولت یازدهم عملکرد خوبی در حوزه ورزش داشته است

پیام ملت– وزیر ورزش و جوانان گفت: : دولت تدبیر و امید در بخش ورزش و جوانان فعالیت خوبی داشته است اگر چه خواسته آقای روحانی بیشتر از این‌ها است. مسعود سلطانی‌فر در حاشیه افتتاح خانه جوان زنجان، در جمع خبرنگاران با ا ...

پیام ملت وزیر ورزش و جوانان گفت: : دولت تدبیر و امید در بخش ورزش و جوانان فعالیت خوبی داشته است اگر چه خواسته آقای روحانی بیشتر از این‌ها است.

مسعود سلطانی‌فر در حاشیه افتتاح خانه جوان زنجان، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خانه جوانان می‌تواند با طرح ایده و فکر به اشتغال تبدیل شود، اظهار کرد: باید از تمام ظرفیت بخش‌های دولتی و سازمان‌ها برای بهبود شرایط جوانان استفاده کرد و نیاز‌های عمده جوانان امروزه اشتغال و ازدواج و پر کردن اوقات و فراغت است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در مجموع سه‌هزار و ۸۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی داریم، خاطر نشان کرد: در این دولت یک‌هزار و ۲۱۰ طرح را تمام کردیم و به بهره‌برداری رساندیم که از جمله آن‌ها ۲۰ استادیوم ۱۵ هزار نفری به اتمام رسیده و این استادیوم‌ها وزارت ورزش و جوانان را در شرایط خوبی از لحاظ سخت‌افزاری قرار داده است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به استادیوم‌های احداث شده در دیگر استان‌ها، عنوان کرد: در اصفهان استادیوم ۷۵ هزار نفری، استادیوم ۵۰ هزار نفری تبریز، استادیوم ۵۰ هزار نفری شیراز، استادیوم نقش جهان، در مشهد نیز استادیوم ثامن و استادیوم ۵۰ هزار نفری غدیر نیز در اهواز احداث شده است.

سلطانی فر با اشاره به کارنامه دولت در بخش جوانان اظهار داشت: دولت در بخش جوانان فعالیت خوبی داشته است اگر چه خواسته آقای روحانی بیشتر از این‌ها است.

وی با اشاره به اینکه فوتبال ما در آسیا پرطرف‌دار است و پرتماشاترین و پرطرف‌دارترین داربی را در آسیا داریم ، تصریح کرد: باشگاه‌های ما بیشترین هوادار را دارند و این میزان تماشاگر برای AFC و فیفا بسیار مهم است و به همین جهت زیرساخت‌های خوبی در حوزه ورزش در سطح کشور داریم.

سلطانی‌فر افزود: باید به سراغ هم‌گرایی و هم‌افزایی در حوزه توسعه زیرساخت‌های ورزشی کشور حرکت کنیم و با همکاری و تعامل بین وزارت ورزش و جوانان با وزارت آموزش و پرورش، شهرداری‌ها، وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، وزارت علوم و نیروی‌انتظامی همه این سالن‌ها را به طور منسجم در برنامه هماهنگی در اختیار مردم قرار بدهیم.

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست