• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۲-۳۰
  • شناسه خبر: 4823

با حمایت مردم در مسیر توسعه گام بر می داریم

پیام ملت– رئیس جمهوری گفت: خود را متعهد به برنامه اعلام شده‌ام و همه آنچه با شما مطرح کردم، می‌دانم. و با عزمی راسخ با حمایت همه شما مردم عزیز، در این مسیر گام خواهم برداشت. حسن روحانی در گفت و گوی زنده تلویزیونی د ...

پیام ملت رئیس جمهوری گفت: خود را متعهد به برنامه اعلام شده‌ام و همه آنچه با شما مطرح کردم، می‌دانم. و با عزمی راسخ با حمایت همه شما مردم عزیز، در این مسیر گام خواهم برداشت.

حسن روحانی در گفت و گوی زنده تلویزیونی در برنامه ‘ اینجا ایران است’خطاب به ملت ایران افزود: سلام و درود خالصانه من بر ملت بزرگ ایران که با حضور و مشارکت گسترده معنا دار و موثر خود در انتخابات اردیبهشت ۹۶ گامی بلند در راه اعتلا و منافع ملی و سرافرازی ایران عزیز برداشت.

وی با قدردانی از ملت ایران  اظهار کرد: امیدوارم وکیل شایسته ای برای نمایندگی مطالبات شما مردم عزیز ایران باشم.

رئیس جمهوری گفت: اعتماد دوباره شما به این جانب سبب شد که بار سنگین را بر دوش خویش احساس کنم و من امیدوارم وکیل شایسته ای برای نمایندگی مطالبات شما مردم عزیز ایران باشم.
روحانی ادامه داد: شما با این رای نشان دادید ملتی یکپارچه هستید که با وجود قطب بندی های سیاسی هیچ کس نمی تواند شما را به ورطه نزاع های بیهوده طبقاتی، قومیتی، فرقه ای ،قبیله ای ،شهری یا روستایی بکشاند.
رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: رای منسجم شما در همه مناطق کشور نشان داد که ‘یک ملتید’ و ‘ یک دولت’ دارید و ‘ یک رئیس جمهوری’ می خواهید که رئیس همه جمهور و صد البته خادم همه مردم باشد.
وی اضافه کرد: درود بر همه جوانان، دختران، پسران ، مردان و زنان شهری و روستایی فارس، ترک، کرد، لر،عرب، بلوچ، گیلک ، مازنی، سیستانی در سرزمین پرستاره ایران.
رئیس جمهوری اظهارداشت: درود بر معلمان غیرتمند که بر تندباد سیاه تهمت خروشیدند؛ درود بر دانشجویان، هنرمندان، اصحاب رسانه، ورزشکاران، کارآفرینان، کشاورزان، صنعتگران، کارگران و کارمندان که با ایجاد موجود خروشان بی نظیر به استقبال دولت دوازدهم شتافتند.
روحانی گفت: سلام و درودم بر رهبری فرهیخته انقلاب اسلامی که حکیمانه و مشفقانه امواج پرتلاطم انتخابات را آنچنان به ساحل آرامش هدایت کردند که شور و هیجان رقابت های انتخاباتی در نهایت به صندوق عزت و استقلال و اقتدار ملت هدایت گردید.
** پیروز انتخابات جمهوریت، اسلامیت است
رییس جمهوری با بیان این که «ملت بزرگ ایران، پیروز اصلی این انتخابات شما ملت بزرگ هستید» گفت: پیروز انتخابات جمهوریت، اسلامیت است. پیروز انتخابات آزادی و استقلال است. پیروز انتتخابات حاکمیت ملی است. این پیروزی، پیروزی صلح و آشتی بر تنش و خشونت بود. این پیروزی، پیروزی وحدت و انسجام ملی بر انشقاق و چند دستگی بود.
وی افزود: سپاس این فرزند کوچک ملت و این فرزند حوزه و دانشگاه ارزانی مقام معظم رهبری (مدظله عالی)، مراجع عظام تقلید، فضلای حوزه علمی، اساتید، هنرمندان، فرهنگیان، حقوقدانان، ورزشکاران و همه اقشار ملت .
روحانی گفت: جا دارد یاد کنم از مرد اعتدال و سازندگی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی که واقعا جای ایشان در این صبح پیروزی خالی است. همچنین از برادر گرامی ام سید محمد خاتمی، از خاندان امام راحل و یادگارش سید حسن خمینی از علی اکبر ناطق نوری، از برادرم اسحاق جهانگیری از همه خانواده های عزیز شهدا به ویژه شهید مطهری، بهشتی از همه فعالان سیاسی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه ریاست محترم مجلس، همه احزاب و ستادها و به ویژه فعالان فضای مجازی که توانستند این امواج خروشان پرمعنا را به اعماق جامعه بگسترانند و عظمت حضور را بیافرینند.
روحانی افزود: من با کمال خضوع دست همه کسانی را که با رای مثبت خویش به این خادم کوچک خود اجازه ادامه ماموریت دادند می بوسم. و از خداوند بزرگ می خواهم که به این کمترین شایستگی آن را عطا کند که با خدمات صادقانه خود اعتماد و حمایت حتی آنها که به من رای ندادند کسب کنم. و با تمام توان پاسدار حقوق و عزت و سربلندی همه آحاد ملت ایران باشم.

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست