• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۰۵
  • شناسه خبر: 4890

همراه با اصلاحات، خدمت ارزنده ای خواهیم داشت

پیام ملت– نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با ایجاد اصلاحات در خود و درک نیازمندی های مردم میتوان در مسیر خدمت درست قدم برداشت. مسعود پزشکیان در همایش “حماسه حضور” در سالن همایش‌­های بین­‌المللی روزبه ب ...

پیام ملت نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با ایجاد اصلاحات در خود و درک نیازمندی های مردم میتوان در مسیر خدمت درست قدم برداشت.

مسعود پزشکیان در همایش “حماسه حضور” در سالن همایش‌­های بین­‌المللی روزبه بیمارستان آیت­‌الله موسوی زنجان، اظهار کرد: اگر با قدرت برای مردم خدمت کنیم، یک عده هر حرفی که می خواهند بزنند، بگذاریم ذهن انسان ها آزاد از بند باشد، ذهن را خداوند عطا کرده و کسی نمی تواند آن را محصور کند، اگر توان دارید، جواب بدهید اگر نه آن را به بند نکشید.

وی با بیان اینکه اگر ما خدمت گذار مردم باشیم، نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و این کشور حفظ می شود، افزود: اگر مردم را راضی کنیم، این حکومت با قدرت حفظ می شود و اگر مردم را راضی نکنیم، هیچ قدرتی نمی تواند حکومتی را که در دل مردم نیست، نگاه دارد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر نتوانیم کشور را از این گرفتاری که به آن دچار شده، خارج کنیم مقصر هستیم، گفت: اگر دست به دست هم بدهیم و با هم باشیم می توانیم، این کار را انجام دهیم و زمانی که همه یک رنگ شدند، می توان برای حل مشکلات نسخه درست پیچید، در مقابل با لحاظ منافع شخصی نمی توان انتظار حل مشکلات از سوی مردم را داشت.

پزشکیان با بیان اینکه انگ و تهمت زدن سخن افراد ناتوانی است که توان حل مشکل را ندارند و از رقیب خود می ترسند،  ادامه داد: کسانی که می خواهند حکومت کنند، باید خدمتگذار بی منت مردم باشند، این موضوعی است که مردم از ما طلب می کنند و باید در عمل آن را نشان داد.

وی با بیان اینکه  نمی توان پذیرفت که عده ای توان مالی و رفاه اقتصادی بالایی داشته باشند در حالی که اطرافیان آنان قادر به اداره مالی زندگی خود نباشند، گفت: اگر گرفتاری وجود دارد باید برای همه وجود داشته باشد، در شعب ابوطالب همه یک رنج می کشیدند، اینگونه نبود که یکی در آسایش باشد و به مردم بگوید که ایستادگی کنید.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه در حالی که عده ای معدود در رفاه به سر می برند، نمی توان به دیگران که مشکلات بسیاری دارند، گفت مقاومت کنید و بایستید، گفت: زمانی که همه بر سر یک سفره نشستند و همه یک رنج را تحمل کردند آن زمان می توان در مقابل مشکلات مقاومت کرد، گرفتاری زمانی آغاز می شود که یک نفر در وضعیت خوبی باشد و از اطرافیان مقاومت و ایستادگی را مطالبه کند.

پزشکیان افزود:  باید در خود تغییر ایجاد کنیم، تغییر در جهت بهتر شدن، اوج گرفتن، انسان شدن و این انسان شدن به تسبیح و سجاده و ریش نیست، به خدمتگذار مردم بودن است. باید با هم باشیم، نه در مقابل هم و هر کسی که برای این مردم و نجات این کشور تلاش می کند را با آغوش باز بپذیریم نه آنکه رقیب و دشمن خود بدانیم.

وی ادامه داد: هیچ قدرتی نمی تواند جلوی خدمت ما به مردم را بگیرد، ما قدرت، علم و مهارت داریم، کافی است که این توان بی منت در اختیار مردمی قرار بگیرد که به خاطر انقلاب آمدند و ایستادند و سختی کشیدند و فرزندان خود را در این راه نثار کردند.

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست