• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۷
  • شناسه خبر: 5152

افتتاح پل سیدالشهداء زنجان در مردادماه سال جاری

پیام ملت– شهردار زنجان گفت: برابر قرارداد نهایی که با پیمان کار منعقد شده است، با تکمیل پروژه حداکثر در مردادماه سال جاری پل سیدالشهداء(ع)زنجان افتتاح می شود. حبیب الله یگانه در گفت و گو با پیام ملّت، اظهار کرد: پل ...

پیام ملت شهردار زنجان گفت: برابر قرارداد نهایی که با پیمان کار منعقد شده است، با تکمیل پروژه حداکثر در مردادماه سال جاری پل سیدالشهداء(ع)زنجان افتتاح می شود.

حبیب الله یگانه در گفت و گو با پیام ملّت، اظهار کرد: پل سیدالشهداء (ع) هم اکنون در آخرین مراحل اجرایی خود است و فقط اجرای کابل ها و قسمتی ازعملیات نازک کاری این پل باقی مانده است.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس بازدیدی که در روز های گذشته از این پل داشتم مقدمات کار برای اجرای کابل ها الان در حال انجام است.

شهردار زنجان با بیان اینکه برابر آخرین صورت وضعیت هایی که پیمانکار داده است، حدود ۴۰ میلیارد تومان برای اجرای پل سیدالشهداء(ع) هزینه شده است، گفت: این هزینه به غیر از هزینه های مربوط به تملکات پروژه است.

یگانه تصریح کرد: کارگران در حال تنظیم نئوپرن ها برای برای کشش کابل ها هستند و امیدواریم عملیات کابل کشی ظرف مدت یک ماه به پایان برسد.

وی تصریح کرد: بعد از نصب کابل ها بحث حفاظ و نرده و آسفالت نهایی باقی می ماند که آسفالت نهایی این پروژه توسط شهرداری انجام خواهد شد.

شهردار زنجان در خصوص زمان دقیق افتتاح این پروژه گفت: فکر می کنم کارهای اجرایی ظرف مدت یک ماه الی ۴۵ روز به اتمام برسد منتهی باید در روز مناسبت خاصی پروژه افتتاح شود.

یگانه ادامه داد: امیداریم حداکثر ظرف ۴۵ روز الی دو ماه کل عملیات اجرایی به اتمام برسد.

وی در ادامه با اشاره به هزیه های این پل، تصریح کرد: برابر آخرین صورت وضعیت هایی که پیمانکار داده، چیزی حدود ۴۰ میلیارد تومان برای اجرای این پل هزینه شده است که این هزینه به غیر از هزینه های مربوط به تملکات پروژه است.

گفتنی است اجرای پل سید الشهداء(ع) خیام از سال ۸۹ در سه فاز اجرایی شده است که آخرین فاز این پل که شامل بخش روگذر است، قرار بود تا آذر ماه ۹۵ به پایان رسیده و شهروندان شاهد بهره برداری از این پل باشند. اما در نهایت این پل در موعد مقرر افتتاح نشد و تقریبا به دو ماه آینده موکول شده است و پیش بینی می شود این پل در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ افتتاح شود.

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست