• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۵-۰۸
  • شناسه خبر: 5653

انفجارگازدر زنجان ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

پیام ملّت– رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: ۱۳ نفر بر اثر انفجار گاز شهری در خیابان ضیایی شهر زنجان مصدوم شدند و احتمال افزایش تعداد مصدومان این حادثه وجود دارد. به گزارش پیام ملّت، علیرضا زراعتچی با بیان ...

پیام ملّت– رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: ۱۳ نفر بر اثر انفجار گاز شهری در خیابان ضیایی شهر زنجان مصدوم شدند و احتمال افزایش تعداد مصدومان این حادثه وجود دارد.

به گزارش پیام ملّت، علیرضا زراعتچی با بیان اینکه  طی ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه امروز با مرکز پیام مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان تماس حاصل شده است، افزود:  این حادثه موجب تخریب تعدادی از منازل مسکونی اطراف و ریختن شیشه‌های منازل همه همسایه‌ها شده است.

وی ادامه داد:  حادثه انفجار گاز در یک منزل مسکونی رخ داده است و  این حادثه فوتی نداشته، اما حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان زنجان فزود:  پس از دریافت تماس، خودروهای مرکز فوریت‌های پزشکی از پایگاه‌های مرکزی، قائم، فاتح و ولیعصر به محل حادثه در خیابان ضیایی اعزام شده‌اند.

زراعتچی گفت: اقدامات درمانی پیش بیمارستانی برای مصدومان انجام شده و آنها به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان منتقل شده‌اند و پنج نفر از این مصدومان مرد، سه نفر زن و یک نفر هم دختر بچه پنج ساله بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی زنجان دلیل انفجار صبح امروز در خیابان ضیایی را انباشت گاز شهری عنوان کرد و گفت:  ساعت ۹:۳۴ دقیقه صبح امروز انفجار مهیبی در خیابان ضیایی رخ داد که ماموران آتش‌نشانی بلافاصله به محل اعزام شده و شرایط را تحت کنترل قرار دادند.

حمید یاختی‌فربا بیان اینکه  شدت انفجار به حدی بود که شیشه ساختمان‌های همجوار فروریخته و به برخی خودروهای پارک شده در محل نیز خسارت وارد شده است، افزود:  در حال حاضر ماموران آتش نشانی به همراه عوامل امدادی در محل حضور دارند.

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست