• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۵-۰۹
  • شناسه خبر: 5671

بهره برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شریف ابهر

پیام ملّت– مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شریف ۸۰ درصد پیشرفت داشته و امسال آماده بهره‌برداری است. به گزارش پیام ملّت، امیر حمیدنیا در هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ...

پیام ملّت مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شریف ۸۰ درصد پیشرفت داشته و امسال آماده بهره‌برداری است.

به گزارش پیام ملّت، امیر حمیدنیا در هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در مورد طرح‌های ارتقای توان تولید ملی اظهار داشت: تامین برق شهرک صنعتی افق ابهر۲۰ درصد محقق شده است.

وی به اشاره به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شریف ابهر عنوان کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شریف امسال آماده بهره‌برداری است.

حمیدنیا به آماده‌سازی و بهره‌بردای شهرک صنعتی زنجان سه تخصصی برق، الکترونیک و IT اشاره کرد و گفت: درصد تحقق این طرح ۴۰ درصد است.

وی با اشاره به پیگیری تملک کامل شهرک صنعتی ۴ زنجان عنوان کرد: تملک کامل این شهرک صنعتی نیازمند اعتباری به میزان بیش از یک میلیارد تومان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه امسال واگذاری زمین برای ایجاد یک واحد رنگرزی نخ پشمی و ابریشمی به نام شرکت بازرگانی آریا برزن برای خوشه فرش انجام می‌شود، عنوان کرد: برای خوشه کفش نیز از مشاورانی در راستای طراحی و آموزش‌های مربوط به این حوزه استفاده می‌شود.

وی به ایجاد کنسرسیوم صادراتی برای دو خوشه کفش و فرش اشاره کرد و گفت: درصد تحقق این طرح که در شهرهای ابهر و زنجان اجرا می‌شود، ۵۰ درصد است.

حمیدنیا در مورد توسعه شهرک صنعتی ۳ زنجان (نوآوران) ابراز کرد: ۲۰ درصد اراضی مربوط به این طرح برای منابع طبیعی و ۶۰ درصد  نیز از اراضی مردمی است.

انتهای پیام/ع

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست