• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۶-۱۹
  • شناسه خبر: 5957

۹۹۰ پایگاه جشن عاطفه ها در استان زنجان برپا مي‌شود

پیام ملّت– مدیرکل كميته امداد استان زنجان گفت: ۹۹۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دایر مي‌شود. هدایت صفری در گفت و گو با پیام ملّت از برگزاری  جشن عاطفه‌ها با شعار ...

پیام ملّت مدیرکل كميته امداد استان زنجان گفت: ۹۹۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دایر مي‌شود.

هدایت صفری در گفت و گو با پیام ملّت از برگزاری  جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار همدلی »  در استان زنجان هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد و افزود: جشن عاطفه‌ها امسال نیز مانند سال‌های گذشته در روزهای ۲۳ شهریور در پایگاه‌های کمیته امداد ، ۲۴شهریور در مصلی های نماز جمعه و ۱۹ مهر در سطح مدارس استان زنجان برگزار مي‌شود.

وی خاطر نشان کرد: جشن عاطفه‌ها برای تأمین نیازهای دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد در آستانه بازگشایی مدارس و جشن نیکوکاری باهدف تأمین منابع مالی موردنیاز برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت در آستانه سال نو برگزار مي‌شود.

مدیرکل كميته امداد استان زنجان بابیان اينكه امسال ۹۹۰ پایگاه  جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان داير مي‌شود، گفت : رویكرد برگزاری جشن عاطفه‌ها  توجه به ارتقاء  کیفیت برگزاری این مراسم ملی و معنوی  با ایجاد ارتباط چهره به چهره با خیران، نیکوکاران، جامعه اصناف، جامعه پزشکی، واحدهای تولیدی و صنعتی است.

صفري با اشاره به اينكه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین هزینه‌های موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از ابتدای شهریورماه سال جاری آغازشده است، گفت : از ابتدای اجرای این طرح تاکنون مبلغ ۱۹۷میلیون تومان جمع‌آوری و به‌صورت هدفمند در بین دانش آموزان نیازمند هزینه شده است.

وي بابیان اینکه  خیران زنجانی در سال گذشته ۹۲۱ میلیون تومان در قالب جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد کمک کرده‌اند،ابراز کرد: به‌منظور تأمین هزینه‌های تحصیلی و تهیه کیف ، کفش ، پوشاک و لوازم‌التحریر موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب جشن عاطفه‌ها یک میلیارد ۳۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شود.

مدیرکل كميته امداد استان زنجان به حمایت این نهاد از سه هزار و ۴۲۶ دانش‌آموز و دانشجوی مستعد نیازمند در سطح استان اشاره کرد و گفت : تلاش می‌کنیم با برگزاری جشن عاطفه‌ها هم‌افزایی لازم برای تأمین هزینه‌های تحصیلی و زمینه ادامه تحصیل این گروه از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان با استفاده از کمک خیران فراهم شود.

وي به بسترسازی برای توسعه مشارکت خیران از طریق الکترونیکی و غیرحضوری در جشن عاطفه‌های امسال نیز  خبر داد و گفت : خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #۱*۸۸۷۷* و نرم‌افزار سکه کمک‌های خود را به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از طریق تلفن همراه پرداخت کنند.

صفری با دعوت از اقشار مختلف به‌ویژه دستگاه‌های اجرایی استان برای مشارکت در جشن عاطفه‌ها ، افزود : همکاری و همراهی این دستگاه‌ها با کمیته امداد موجب به وجود آمدن همبستگی و تکافل اجتماعی و شکل‌گیری یک حرکت جمعی در حوزه فقرزدایی و محرومیت‌زدایی در سطح استان می‌شود.

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست