• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۲-۲۹
  • شناسه خبر: 6924

ماه رمضان تور گردشگری مذهبی برگزار می شود

پیام ملّت – سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه از برنامه‌های شاخص سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در ماه رمضان برگزاری تور گردشگری مذهبی در داخل شهر زنجان است، گفت: این برنامه با همکار ...

پیام ملّت – سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه از برنامه‌های شاخص سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در ماه رمضان برگزاری تور گردشگری مذهبی در داخل شهر زنجان است، گفت: این برنامه با همکاری گروه معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد و در قالب معرفی ۳۰ مسجد تاریخی زنجان برگزار می شود.

بهزاد وثوقی گفت : امسال برنامه‌های متعددی همزمان با این ماه مبارک اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه جمع‌خوانی قرآن کریم، مسابقه کتابخوانی، فضاسازی محیطی در شهر، برگزاری جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع)، برگزاری چند پنل تخصصی در موضوعات با موضوع روزه‌داری و آثار آن با تکیه بر احادیث و روایات از برنامه‎های اجرایی در ماه رمضان است، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و مسابقه کتابخوانی، برگزاری جشنواره به مدت ۳۰ شب نیز از دیگر برنامه‌های فرهنگی شهرداری در این ایام است.

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان ، اجرای محافل قرآنی در مساجد منتخب و پارک‌های سطح شهر، اجرای سرود، برگزاری دو کرسی تلاوت در دو منطقه شهر زنجان با حضور قاریان بین‌المللی و قاری برتر استانی را نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی این سازمان اعلام کرد و افزود: برگزاری مسابقات اذان در دو گروه سنی ۱۸ و بالاتر از آن نیز از دیگر برنامه‌های شاخصی است که در ماه رمضان اجرا خواهد شد.

وثوقی یکی از برنامه‌های شاخص سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در ماه رمضان را برگزاری تور گردشگری مذهبی در داخل شهر زنجان عنوان کرد .

وی تصریح کرد: همچنین قصد داریم در تور مذهبی گردشگری مساجد شهر را از نظر معماری، سبک تاریخی، نحوه ساخت، قدمت و … معرفی کنیم.

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به بودجه مصوب شهرداری زنجان در سال جاری گفت: برنامه‌های فرهنگی برابر بودجه مصوب در قالب هشت سرفصل اجرایی خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست