• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۴-۰۳
  • شناسه خبر: 7113

طرح «هر دانش‌آموز یک مهارت» در زنجان اجرا می شود

پیام ملّت – مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: حدود ۳۶۰ پایگاه اوقات فراغت در طول تابستان فعالیت می کنند. مریم رشتچی با اشاره به اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت اظهار کرد: این طرح امسال با شعار حمایت از کالای ایر ...

پیام ملّت – مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: حدود ۳۶۰ پایگاه اوقات فراغت در طول تابستان فعالیت می کنند.

مریم رشتچی با اشاره به اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت اظهار کرد: این طرح امسال با شعار حمایت از کالای ایرانی و مهارت‌آموزی اجرا می‌شود.360 پایگاه اوقات فراغت در طول تابستان در استان زنجان فعالیت می‌کنند

وی خاطر نشان کرد: هدف از شعار پیش‌بینی شده برای برنامه‌های اوقات فراغت امسال  زمینه‌سازی برای کارآفرینی و اشتغال «هر دانش‌آموز یک مهارت» بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن اشاره به اینکه طرح اوقات فراغت در ایام تابستان همه‌ساله با رویکرد کشف و هدایت استعدادهای دانش‌آموزان برگزار می‌شود، عنوان کرد: فعالیت‌های پایگاه‌های اوقات فراغت همانند سال گذشته از ابتدای تیرماه آغاز گردیده است و به مدت هفت هفته ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه در تابستان سال گذشته بیش از ۸۲ هزار نفر – برنامه در استان زنجان شرکت داشتند، افزود: این تعداد نفر- برنامه در سطح ۴۲۶ پایگاه اوقات فراغت در سطح ۱۴ منطقه آموزش و پرورش استان جذب فعالیت‌های تابستانی شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان  با اشاره به  فعالیت حدود ۳۶۰ پایگاه اوقات فراغت در آموزش و پرورش زنجان در طول تابستان امسال، گفت: پیش‌بینی می‌شود برنامه‌های سال‌جاری با حضور ۷۵ هزار نفر – برنامه اجرایی شود.

رشتچی خاطر نشان کرد: برنامه‌ها و کلاس‌های پیش‌بینی شده برای دانش‌آموزان در فعالیت‌ها و رشته‌های مختلف از جمله رشته‌های قرآنی، علمی، آموزشی، فناوری، هنری، ورزشی، اردویی و فرهنگی برگزار شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست