• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۴-۱۴
  • شناسه خبر: 7290

الگوی رفت و آمد بین سبزه‌میدان تا انقلاب از ۱۵ تیر تغییر می‌کند

پیام ملّت – مدیر مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری زنجان گفت: از ۱۵ تیرماه؛ الگوی رفت و آمد ما بین سبزه‌میدان تا انقلاب تغییر می‌کند و بر همین اساس زمان رفت و آمد خودروها برای بارگیری و باراندازی از ساعت ۲۳ شب تا ۸ شب ...

پیام ملّت – مدیر مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری زنجان گفت: از ۱۵ تیرماه؛ الگوی رفت و آمد ما بین سبزه‌میدان تا انقلاب تغییر می‌کند و بر همین اساس زمان رفت و آمد خودروها برای بارگیری و باراندازی از ساعت ۲۳ شب تا ۸ شب صبح خواهد بود.
سمانه شاددل با اشاره به اجرای پیاده‌راه در شهر زنجان اظهار کرد: اجرای پیاده‌راه آغاز یک حرکت بزرگ است و در طرح پیاده‌راه تمهیدات لازم برای عبور افراد سالخورده، اهالی و کسبه محل اندیشیده شده است.

مدیر مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری زنجان با بیان اینکه طرح پیاده‌راه زنجان در سه فاز اجرایی خواهد شد؛ گفت: این طرح ۳۵۰ متر طول و ۲۲ متر عرض دارد.
وی با اشاره به اینکه برای رفت و آمد مردم زمان اجرای پیاده راه مسیر جایگزین در نظر گرفته شده است؛ اضافه کرد: بر همین اساس به استناد بند ۲ مصوبه شورای هماهنگی ترافیک استان زنجان در تاریخ ۳۱ اردیبهشت‌ماه مبنی بر بهسازی خیابان امام؛ حد فاصل سبزه‌میدان تا انقلاب؛ تاریخ اصلاح الگوی رفت و آمد ۱۵ تیرماه اعلام شده است.

وی تصریح کرد: بر همین اساس زمان رفت و آمد خودروها برای بارگیری و باراندازی از ساعت ۲۳ شب تا ۸ شب صبح خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست