• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۵-۰۹
  • شناسه خبر: 7640

فاز نخست پروژه اصلاح شبکه بافت قدیم زنجان به پایان رسید

پیام ملّت– مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: فاز نخست پروژه اصلاح شبکه در بافت قدیم شهر زنجان شامل: ضلع شمالی خیابان امام حدفاصل میدان انقلاب تا سبزه میدان به پایان رسید. علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: فاز ن ...

پیام ملّت– مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: فاز نخست پروژه اصلاح شبکه در بافت قدیم شهر زنجان شامل: ضلع شمالی خیابان امام حدفاصل میدان انقلاب تا سبزه میدان به پایان رسید.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: فاز نخست این پروژه شامل تمامی اقدامات لازم برای احداث خطوط اصلی و واگذاری اشتراکات جدید در حوزه آب و فاضلاب به انجام رسیده و پس از اجرای طرح پیاده راه توسط شهرداری ادامه طرح شامل خط لوله فاضلاب و خط لوله آب ضلع جنوبی خیابان امام به همراه انشعابات مربوطه نیز اصلاح و بازسازی خواهد شد.

وی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال در هسته مرکزی شهر زنجان شامل خیابان های: امام ، ضیائی ، محدوده امامزاده سید ابراهیم و تمام محوطه تاریخی بازار اجرا می شود.

مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: با توجه به حساسیت های این پروژه که در خطوط شریانی شهر زنجان اجرا می شود تلاش شده است امکانات و تجهیزات لازم به صورت کامل و متناسب با شرایط محیطی و فیزیکی این منطقه از شهر زنجان انتخاب و بکارگیری شود.

جزء قاسمی تصریح کرد: نیروهای فعال در این پروژه نیز جزو زبده ترین نیروهای متخصص در حوزه آب و فاضلاب می باشند که با مقتضیات بافت قدیم شهر زنجان آشنایی کامل داشته و ملاحظات معماری در بافت تاریخی هسته مرکزی شهر زنجان به ویژه بازار این شهر را نیز مورد لحاظ قرار خواهند داد.

وی گفت: تا کنون ۳۵۰ متر خط اصلی شبکه به قطر ۲۰۰ میلی متر از جنس پلی اتیلن در محدوده این پروژه احداث شده و ۸۰ فقره انشعاب آب نیز برای مشترکان قدیم و جدید  در این محدوده نصب و واگذار شده است.

این مسئول افزود: خط اصلی شبکه فاضلاب کوچه های فرعی منتهی به خیابان امام نیز اجرا شده و انشعابات باقیمانده مشترکین نیز در این محدوده در حال نصب می باشد.

جزء قاسمی با اشاره به همکاری مطلوب و سازنده شهرداری زنجان و راهنمایی و رانندگی ، از همیاری و همراهی اصناف و ساکنین هسته مرکزی شهر زنجان در اجرای پروژه اصلاح شبکه این منطقه گفت: با همراهی بی نظیری که مردم با عوامل شرکت آب و فاضلاب داشته اند امیدواریم این پروژه در مدت زمانی کوتاه تر از مدت تعیین شده و با کیفیت بیشتر به پایان برسد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست