• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۵-۲۳
  • شناسه خبر: 7884

۹۵ورزشکار زنجانی در اردوهای ملی

پیام ملّت- امسال ۹۵ نفر از ورزشکاران زنجانی به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند. علی خلیلی، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه استان زنجان با جمیعتی در حدود بیش از یک میلیون نفر چیزی در حدود یک درصد جمعیت کش ...

پیام ملّت- امسال ۹۵ نفر از ورزشکاران زنجانی به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند. علی خلیلی، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه استان زنجان با جمیعتی در حدود بیش از یک میلیون نفر چیزی در حدود یک درصد جمعیت کشور را دارد،اظهار کرد:سهم افتخارآفرینی‌های ورزشکاران زنجان در مسابقات ملی و فرا ملی بسیار بالا است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ۴۶ رشته ورزشی در بخش بانوان در استان فعالیت دارند، افزود: در بخش آقایان نیز ۵۰ رشته ورزشی در استان فعال بوده و برنامه‌های خود را در بخش‌های مختلف پیگیری می‌کنند.
وی با بیان اینکه در کل ۲۹۵ هیأت ورزشی در استان زنجان در بخش‌های مختلف فعالیت ورزشی دارند، ابراز کرد: سال گذشته ۴۷ هزار نفر در استان زنجان بیمه ورزشی شده‌اند که امسال این آمار ۲۴ هزار و ۴۲۲ نفر بوده است.
خلیلی با بیان اینکه امسال ۸ هزار و ۷۹۲ بانوی ورزشکار در استان زنجان بیمه ورزشی داشته و در رشته‌های مختلف فعالیت دارند, گفت: همچنین ۲۴ هزار و ۴۲۲ نفر از آقایان نیز امسال بیمه ورزشی دریافت کرده‌اند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه امسال ۶۰ نفره در بخش آقایان به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند، ابراز کرد: از بانوان نیز ۳۵ نفر امسال به اردهای مختلف تیم ملی دعوت شده‌اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست