• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۶-۰۴
  • شناسه خبر: 8182

افزایش تعداد مصدومان زلزله به ۲۴۱ نفر/ ۲ نفر جان باختند

عصر ملّت- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش آمار مصدومان زلزله تازه آباد به ۲۴۱ نفر خبر داد. دکتر صائب مدرسی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به زلزله ۵.۹ ریشتری بامداد امروز (یکش ...

عصر ملّت- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش آمار مصدومان زلزله تازه آباد به ۲۴۱ نفر خبر داد.

دکتر صائب مدرسی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به زلزله ۵.۹ ریشتری بامداد امروز (یکشنبه، چهارم شهریور) در ثلاث باباجانی گفت: بر اساس آخرین آمار تاکنون ۲۴۱ نفر در این زلزله مجروح شده‌اند.

وی افزود: همچنین این زلزله دو مورد فوتی داشته که یک مورد آن خانم بارداری در اسلام‌آبادغرب بوده که بدون تروما و تنها به دلیل اضطراب و کاهش سطح هوشیاری فوت کرده و دیگری پیرمردی در ثلاث باباجانی است که او نیز به دلیل مشکلات قلبی سکته کرده است.

وی از اعزام چهار تیم ارزیاب به مناطق زلزله زده تازه آباد خبر داد وافزود: همچنین ۱۲ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس به این مناطق اعزام شده است.

مدرسی از آماده باش کامل سیستم درمان استان خبر داد و افزود: خوشبختانه هیچ کمبودی در خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان وجود ندارد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: تیم‌های درمانی نیز به تعداد کافی در منطقه مستقر بوده و کار درمان مجروحان را انجام می‌دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست