• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۶-۰۶
  • شناسه خبر: 8271

مدیران نشریات میزان کاغذ مورد نیاز خود را اعلام کنند

پیام ملّت – مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی اعلام کرد: مدیران نشریات می توانند درخواست خود را برای تامین کاغذ مورد نیاز به این اداره کل ارسال کنند. سیدمحمدرضا دربندی با اشاره به جمع بندی نظرات کارشناسی در کارگر ...

پیام ملّت – مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی اعلام کرد: مدیران نشریات می توانند درخواست خود را برای تامین کاغذ مورد نیاز به این اداره کل ارسال کنند.

سیدمحمدرضا دربندی با اشاره به جمع بندی نظرات کارشناسی در کارگروه کاغذ مطبوعات، گفت: با توجه به تفاهم صورت گرفته اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی با دو شرکت بزرگ وارد کننده کاغذ، برای توزیع کاغذ با قیمت مناسب (محاسبه بر اساس دریافت ارز دولتی) تمام نشریات فعال می توانند درخواست های خود را با ذکر مقدار مورد نیاز به این اداره کل اعلام کنند تا بعد از بررسی کارشناسی نسبت به معرفی برای دریافت کاغذ اقدام شود.

وی درباره نحوه تامین کاغذ نشریات استانی نیز اظهار کرد: با توجه به ابلاغ صورت گرفته به ادارات ارشاد استان ها، نشریات استانی نیز می توانند درخواست های خود را به ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا خانه های مطبوعات استان ها اعلام کنند که پس از تجمیع، برای تامین به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی ارسال می‌شود تا نشریات استانی دغدغه ای بابت تامین کاغذ مورد نیاز خود با قیمت مناسب نداشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست