• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۶-۱۹
  • شناسه خبر: 8525

کیفیت آب شرب زنجان بالاتر از آب معدنی

پیام ملّت – مدیر عامل آبفای استان زنجان درباره کیفیت بالای آب شرب مرکز استان گفت: کیفیت آب شرب در زنجان از آب های معدنی موجود در بازار به مراتب بهتر است. علیرضا جزء قاسمی در این باره به «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّ ...

پیام ملّت مدیر عامل آبفای استان زنجان درباره کیفیت بالای آب شرب مرکز استان گفت: کیفیت آب شرب در زنجان از آب های معدنی موجود در بازار به مراتب بهتر است.

علیرضا جزء قاسمی در این باره به «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» با تاکید بر اهمیت اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در بافت های فرسوده شهر های استان اعلام کرد: شرکت آب و فاضلاب در راستای سیاست های کاری خود بر بافت های فرسوده شهری تمرکز کرده که اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در هسته مرکزی شهر زنجان از جمله این فعالیت هاست.

به گفته وی، در سال گذشته بیش از ۲ کیلومتر از شبکه توزیع آب در هسته مرکزی شهر زنجان اصلاح و بازسازی شده و امسال نیز در کنار پروژه احداث پیاده راه سبزه میدان اصلاح و بازسازی شبکه در این محدوده نیز اجرایی شد.

جزء قاسمی اجرای شبکه توزیع آب در محدوده گاوازنگ و آبرسانی به این منطقه را از اولویت های کاری در شرکت آبفای استان زنجان اعلام کرده و گفت: برای اجرای این پروژه ۶۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است که در صورت امکان اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مطالعات اجرای طرح آبرسانی به گاوازنگ از سوی شرکت آب و فاضلاب انجام پذیرفته گفت: این طرح در سه فاز اجرایی تعریف شده که با تامین اعتبار آماده عملیاتی کردن آن هستیم.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست