• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۶-۲۸
  • شناسه خبر: 8704

شروع ۱۶ پروژه آبخیزداری و آبخوانداری در زنجان

پیام ملّت – معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان زنجان از کلید خوردن ۱۶ پروژه آبخیزداری و آبخوانداری منابع طبیعی استان زنجان با تزریق اعتبار از محل صندوق توسعه ملی خبر داد. جعفر بیات با اعلام اینکه ۱۶ پروژه مدنظر جهت ...

پیام ملّت – معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان زنجان از کلید خوردن ۱۶ پروژه آبخیزداری و آبخوانداری منابع طبیعی استان زنجان با تزریق اعتبار از محل صندوق توسعه ملی خبر داد.

جعفر بیات با اعلام اینکه ۱۶ پروژه مدنظر جهت اجرا و تامین آن از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به ارزش ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تصریح کرد: ۶ پروژه در ابهر(حوزه کینه ورس۲،۳،۴ خوشنام، خراسانلو، هیدج)۲ پروژه در قیدار خدابنده(کرسف و حوزه آبخیز شهری قیدار)۲ پروژه در سلطانیه(پروژه اصلاح و مرمت والایش و کبودگنبد) ۲ پروژه در ماهنشان(مراش و میراخورلو…..) ۲ پروژه در زنجان(چهرآباد و قزل تپه) یک پروژه در طارم(هارون آباد) و یک پروژه در حوزه چسب در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: اقدامات مربوط به برآورد و مناقصه انجام گرفته و از ۱۶ پروژه پیمانکاران ۱۴ پروژه جهت انتخاب و ۲ پروژه نیز تجدید مناقصه شد(خوشنام ابهر و هارون آباد طارم).

معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به مشخص شدن مسئول و مشاور نظارت بر روند اجرای اعتبارات  ابراز کرد: جهت تسهیل گری و جلب مشارکت مردم ضروری است در شهرستان ها با همکاری فرمانداران پروژه ها را پیش برد.

وی همچنین به اعتبارات استانی مصوب شده به ارزش ۵ میلیارد و ۴۴۰ میلیون جهت اجرای پروژه های آبخیزداری اشاره کرد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست