• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۶-۳۱
  • شناسه خبر: 8747

عزاداری ها باید بعد از عاشورا ادامه یابد

پیام ملّت – امام جمعه زنجان با بیان اینکه اصل عزاداری‌ها بعد از عاشورا باید باشد، گفت: باید عزاداری‌ها تا ۱۵ محرم ادامه داشته باشد. به گزارش موج رسا، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه زنجان با اشاره ‌حضور پر ...

پیام ملّت امام جمعه زنجان با بیان اینکه اصل عزاداری‌ها بعد از عاشورا باید باشد، گفت: باید عزاداری‌ها تا ۱۵ محرم ادامه داشته باشد.

به گزارش موج رسا، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه زنجان با اشاره ‌حضور پر شعور و شور مردم در عزاداری ها گفت: امسال مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان پربارتر و غنی‌تری برگزار شد. وی با تقدیر از حضور پرشور مردم در نماز عاشورا بیان کرد: به لطف خدا و حضور پر شور و شعور مردم چند سالی است که نماز ظهر عاشورا با شکوه و جلوه خاصی برگزار می‌شود.

امام جمعه زنجان به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: الگوی دفاع مقدس قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است و رزمندگان اسلام با پیروی از روحیه شهدای کربلا توانستند مقابل دشمن تا دندان مسلح پیروز و سربلند شوند.

وی با اشاره به ایستادگی ملت ایران در مقابل دشمن در دفاع مقدس تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس در حالی که هیچ کشوری به ما کمک نمی کرد اما استکبار جهانی تمام قد به حمایت همه جانبه از دشمن ما می پرداخت ملت ایران توانست مقابل قدرت‌های دنیا ایستادگی کرده و سربلند شود که این اتفاق یک‌ موفقیت بسیار بزرگی برای ملت ایران در تمام تاریخ است.

خاتمی با بیان اینکه امروز دشمنان در عرصه تبلیغاتی و جنگ روانی تلاش فراوانی انجام می دهند، گفت: بدبین کردن مردم به نظام اسلامی و مسئولان یکی از حیله دشمنان است. امام جمعه زنجان فعالیت امروز دشمن را در ایجاد حس بدبینی مردم نسبت مسئولان را مهم ارزیابی کرد و گفت: باید با آگاهی دادن به مردم سعی کنیم دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست