• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۰۳
  • شناسه خبر: 8837

تشکیل کارگروه جهت حل مشکل دفع پسماند در شهرک صنعتی روی زنجان

پیام ملّت – سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از تشکیل کارگروه جهت حل مشکل دفع پسماند شهرک روی زنجان با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان خبر داد.  ایرج احمدی با اشاره به جلسه برگزار شده با نایب رئیس شور ...

پیام ملّت سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از تشکیل کارگروه جهت حل مشکل دفع پسماند شهرک روی زنجان با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان خبر داد.

 ایرج احمدی با اشاره به جلسه برگزار شده با نایب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در این جلسه مقرر شد جهت حل مشکل دفع پسماند شهرک روی از تجربیات و توانمندی های شهرداری زنجان استفاده شود.

وی اظهار کرد: پیشنهاد شد که کارگروه مذکور با حضور و همکاری کارشناسان سازمان و نهادهای مختلف از جمله استانداری، شهرداری، اداره کل حفاظت محیط زیست، اداره کل منابع طبیعی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکهای صنعتی و اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی روی تشکیل گردد.

احمدی خاطر نشان کرد: البته کمیته ای متشکل از امنای شهرک صنعتی روی در ذیل این کارگروه کارهای هماهنگی و سایر اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان افزود: اکنون نزدیک به هفت میلیون تن از پسماند روی به شکل مرتفعی در شهرک صنعتی روی تلنبار شده است که به منظور جلوگیری از وقوع هر نوع حادثه یا خطری نیاز به تعیین تکلیف دارد.

احمدی تاکید کرد: این پسماندها دارای ارزش فراوری مجدد و بازیافت است. البته در سالهای گذشته برای ساماندهی این پسماندها، برخی از واحدهای تولیدی اقدام به راه اندازی شرکت بهین فراور به منظور انتقال این خاک به محل مناسب و بازیافت مجدد آن نمودند که همچنان منتظر تعیین تکلیف محل جدید برای انتقال پسماند می باشند.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان در پایان اظهار امیدواری کرد که این کارگروه بتواند در کمترین زمان ممکن بهترین راه حل و اقدام را برای حل ای معضل اتخاذ نماید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست