• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۰۳
  • شناسه خبر: 8813

مشارکت حوزه نشینان در برنامه‌های حفاظتی منابع طبیعی استان زنجان

پیام ملّت – معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان زنجان بر لزوم ترویج آموزش و تسهیل گری طی انعقاد قرارداد با کارشناسان دانشگاه زنجان و تشریح اثربخشی پروژه ها و ایجاد بستر برای عملی شدن آن در روستاها بین مردم ت ...

پیام ملّت معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان زنجان بر لزوم ترویج آموزش و تسهیل گری طی انعقاد قرارداد با کارشناسان دانشگاه زنجان و تشریح اثربخشی پروژه ها و ایجاد بستر برای عملی شدن آن در روستاها بین مردم تاکید کرد.

به گزارش «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» جعفر بیات با اشاره به اهمیت حضور مردم در تحقق اهداف پروژه های این اداره کل اظهار کرد: امسال مردم در حوزه خوشنام با ۳۰ میلیون تومان خودیاری برای افزایش حجم پروژه های احداثی منابع طبیعی و در حوزه خراسانلو از طریق تامین بخشی از سازه های سنگی با این دستگاه همکاری کردند که از نتیجه مطلوب مشارکت مردم حکایت دارد.

وی با بیان اینکه با همراهی مردم رضاآباد از محل اعتبارات استانی از سال ۸۱ پروژه سنگی که از موفق ترین پروژه های تقویتی است اجرا شده است، بر لزوم ترویج آموزش و تسهیل گری طی انعقاد قرارداد با کارشناسان دانشگاه زنجان و تشریح اثربخشی پروژه ها و ایجاد بستر برای عملی شدن آن در روستاها بین مردم تاکید کرد.

بیات با تشریح عملیات بیولوژیکی صورت گرفته در حوزه های ۱۶ گانه افزود: در صورت مجوز استانداری بنا داریم تا با هماهنگی بسیج سازندگی و با همراهی عوامل در ۱۶ حوزه تمامی پروژه های بیولوژیکی را اجرایی نمائیم.

وی بر لزوم استفاده از تمامی توان و پتانسیل های استان زنجان جهت اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری تاکید و به تسهیل اجرای پروژه ها و تشویق مردم برای مشارکت در تحقق اهداف اداره کل با استفاده از ظرفیت های تمامی دستگاه های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: معتقدیم اجرای پروژه های چندمنظوره نقش مهمی در راستای رفع نیازهای اولیه روستائیان می باشد به همین دلیل برنامه ریزی های خود را به این موضوع معطوف کرده ایم.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست