• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۰۸
  • شناسه خبر: 8888

اختصاص ٧٠ غرفه به مطبوعات و رسانه‌های استان در نمایشگاه

پیام ملّت – رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان زنجان گفت: فراخوان ثبت نام از رسانه ها و مطبوعات متقاضی برای شرکت در سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان آغاز شده است و علاقمندان تا پایان وقت اداری ٤ مهر برای ثب ...

پیام ملّت رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان زنجان گفت: فراخوان ثبت نام از رسانه ها و مطبوعات متقاضی برای شرکت در سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان آغاز شده است و علاقمندان تا پایان وقت اداری ٤ مهر برای ثبت نام فرصت دارند.

حسین نجاری، با اعلام اینکه دومین نمایشگاه مطبوعات استان زنجان در سال ٩٤ برگزار شد و علی رغم پیگیری های انجام شده از سوی خانه مطبوعات در فاصله زمانی بین این سال ها تا کنون نمایشگاهی برپا نشد، ادامه داد: با نگاه حمایتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و رایزنی با وزارتخانه متبوع سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان زنجان همزمان با نهمین نمایشگاه سراسری کتاب زنجان از ٩ تا ١٤ مهر امسال در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برپا می شود.

نجاری با اشاره به اینکه فراخوان ثبت نام رسانه های متقاضی برای شرکت در نمایشگاه مطبوعات از دیروز منتشر شده است، تصریح کرد: از اینرو رسانه ها و مطبوعات علاقمند برای حضور در این نمایشگاه تا پایان وقت اداری فردا چهارشنبه ٥ مهر فرصت دارند.

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان زنجان با بیان اینکه متقاضیان می توانند از طریق ارسال پیامک و یا از طریق شبکه های اجتماعی آمادگی خود برای حضور در نمایشگاه مطبوعات استان زنجان را به اطلاع خانه مطبوعات استان برسانند، تصریح کرد: ٧٠ غرفه برای سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان زنجان اختصاص می یابد.

وی با اشاره به اینکه اختصاص غرفه به مطبوعات و خبرگزاری ها در نمایشگاه براساس حروف الفبا خواهد بود، گفت: برای هرغرفه ٩ متر فضا اختصاص پیدا خواهد کرد که در صورت وجود فضای اضافه به فضای روزنامه ها و نشریات با سابقه طولانی استان افزوده خواهد شد.

به گفته نجاری، همزمانی نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان با نمایشگاه کتاب فرصت مناسبی برای معرفی رسانه های استان خواهد بود چرا که نمایشگاه کتاب همواره مورد استقبال مردم زنجان قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها فرصتی برای دورهمی رسانه ها و مطبوعات استان زنجان ایجاد می کند، گفت: این نمایشگاه زمینه ای برای هم افزایی و همراهی رسانه های استان فراهم می کند.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست