• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۱۴
  • شناسه خبر: 8919

بهبود امور کشور در گرو نقد منصفانه است

پیام ملّت – نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به طور حتم خلاء های قانونی در مسیر فعالیت های رسانه ای در کشور وجود دارد، گفت: نمایندگان مجلس آمادگی دارند تا با مشارکت اهالی رسانه، طرح جامع ...

پیام ملّت – نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به طور حتم خلاء های قانونی در مسیر فعالیت های رسانه ای در کشور وجود دارد، گفت: نمایندگان مجلس آمادگی دارند تا با مشارکت اهالی رسانه، طرح جامع و کاملی در ارتباط با موضوع رسانه در مجلس مطرح شود.

علی وقفچی در سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان با حضور در غرفه ایرنا با بیان اینکه یکی از شاخص های توسعه هر کشور، ارزش گذاری و بها دادن به رسانه ها است، افزود: رسانه ها رسالت بزرگی در پیشرفت یک کشور دارند.
وی نقد منصفانه را از لوازم فعالیت رسانه ای برشمرد و ادامه داد: به یقین هیچ فردی نمی تواند انسان کاملی باشد و همه شایستگی ها را در خود جمع کند، بنابراین هنر فرد موفق این است که کمبودها را به حداقل برساند و در این مسیر، رسانه ها می توانند نقش حیاتی ایفا کنند.
نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از عملکرد رسانه ای استان برای پی گیری مسائل و ارائه نقدهای منصفانه درجهت بهبود امور، گفت: با فراهم کردن فضای همدلی سرعت توسعه استان با شتاب بیشتری محقق می شود.
به گزارش ایرنا سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان همزمان با نهمین نمایشگاه سراسری کتاب زنجان از ۹ تا ۱۴ مهر در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین این شهر در حال برگزاری است.
در زمان حاضر ۶۹ نشریه و رسانه در استان زنجان مجوز فعالیت دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست