• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۱۶
  • شناسه خبر: 8935

پرافتخارترین ووشوکار ایران و جهان در راه مسابقات جام جهانی چین

پیام ملّت – رییس هیات ووشوی استان زنجان از اعزام ووشوکار زنجانی به مسابقات جهانی خبر داد و گفت: محسن محمدسیفی قهرمان ارزنده زنجانی ایران و جهان به این دوره از مسابقات اعزام خواهد شد. رامین موحدنیا امروز با اشاره به ...

پیام ملّت – رییس هیات ووشوی استان زنجان از اعزام ووشوکار زنجانی به مسابقات جهانی خبر داد و گفت: محسن محمدسیفی قهرمان ارزنده زنجانی ایران و جهان به این دوره از مسابقات اعزام خواهد شد.

رامین موحدنیا امروز با اشاره به پیگیری برنامه‌های این هیات در بخش های مختلف، اظهار کرد: اعزام ورزشکارها به مسابقات داخلی و خارجی نیز از این برنامه‌ها است.
رییس هیات ووشوی استان زنجان از اعزام ووشوکار زنجانی به مسابقات جهانی خبر داد و گفت: محسن محمدسیفی قهرمان ارزنده زنجانی ایران و جهان به این دوره از مسابقات اعزام خواهد شد.
وی اوایل آبان را زمان اعزام سیفی به این دوره از مسابقات اعلام کرد و افزود: این ووشوکار زنجانی از پرافتخارترین قهرمانان جهان در این رشته ورزشی است.
موحدنیا در پایان با بیان اینکه مسابقات جام جهانی در کشور چین برگزار خواهد شد، گفت: اردوی آمادگی پایانی تیم ملی پیش از اعزام در تهران برگزار می‌شود.
۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست