• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۱۷
  • شناسه خبر: 8959

پیشرفت ۳۳ درصدی تقاطع غیرهمسطح گلشهر زنجان

پیام ملّت – مدیر پروژه تقاطع غیرهمسطح گلشهر زنجان از پیشرفت ۳۳ درصدی اجرای آن خبر داد و گفت: U-turn (دوربرگردان) هوایی در قسمت غربی پروژه برای شهروندانی که قصد تغییر مسیر از گلشهر به سمت میدان بسیج دارند، پیش‌بینی ...

پیام ملّت – مدیر پروژه تقاطع غیرهمسطح گلشهر زنجان از پیشرفت ۳۳ درصدی اجرای آن خبر داد و گفت: U-turn (دوربرگردان) هوایی در قسمت غربی پروژه برای شهروندانی که قصد تغییر مسیر از گلشهر به سمت میدان بسیج دارند، پیش‌بینی شده و این دوربرگردان، جزء قسمت‌های مهم و اصلی طرح است.

ناصر احمدصفا با اشاره به این که بر اساس برنامه زمانبندی، مدت اجرای پروژه از سوی مشاور طرح، یک سال اعلام شده است، اظهار کرد: خوشبختانه پیشرفت۳۳ درصدی پروژه، مقداری هم از برنامه زمانبندی، جلوتر است و انتظار می‌رود در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان این که مبلغ قرارداد پروژه ۲۴۰ میلیارد ریال می‌باشد، خاطرنشان کرد: کاهش حجم ترافیک، حفظ ایمنی رانندگان و شهروندان و کاهش زمان‌های تاخیر به دلیل دور زدن و نیاز مُبرم ساکنین کوی گلشهر و شهرک‌های اقماری از مهم‌ترین دلایل طراحی و اجرای این پروژه است.

احمدصفا با بیان این که تغییر مسیر تردد خودروها مشکلی برای مردم و پیمانکار پروژه، ایجاد نکرده است، تصریح کرد: مسیرهای هدایت با هدف روان‌سازی ترافیک و تامین امنیت شهروندان در هنگام طراحی پروژه، پیش‌بینی شده و به همین دلیل، تاکنون شکایتی از سوی مردم، نبوده و اجرای طرح، روال عادی خود را طی می‌کند.

مدیر پروژه تقاطع غیرهمسطح گلشهر زنجان در خصوص اجرای پروژه‌های مشابه در آینده، گفت: پروژه‌های مشابه از جمله میدان مدرس و تقاطع شیلات نیز مورد بررسی و در مرحله مطالعه قرار دارد که پس از طراحی و تامین اعتبار در آینده به اجرا درمی‌آیند.

وی در خصوص نامگذاری تقاطع ابراز کرد: این مورد در کمیسیون نامگذاری شورای شهر در حال بررسی بوده و تاکنون نامی برای آن به تصویب نرسیده است.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست