• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۲۳
  • شناسه خبر: 9150

زنجانی ها ۸ مدال گرفتند

پیام ملّت – رئیس هیات ورزش‌ جانبازان و معلولان استان زنجان گفت: ورزشکاران این استان در رقابت های پاراآسیایی ۲۱۸ جاکارتا، هشت مدال رنگارنگ بدست آوردند. مهدی مرادی به ایرنا افزود: رقیه شجاعی در رشته تیراندازی و مرتضی ...

پیام ملّت رئیس هیات ورزش‌ جانبازان و معلولان استان زنجان گفت: ورزشکاران این استان در رقابت های پاراآسیایی ۲۱۸ جاکارتا، هشت مدال رنگارنگ بدست آوردند.

مهدی مرادی به ایرنا افزود: رقیه شجاعی در رشته تیراندازی و مرتضی ابراهیمی نیز در رشته بسکتبال با ویلچر به نشان طلا دست یافتند.
وی ادامه داد: احمد اجاقلو در رشته دو و میدانی ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر به ۲ نشان و سولماز بازرگان و ژیلا یوسفی در رشته پرتاب دیسک، پروین مقدم در رشته پرتاب وزنه و مهدی محمدی در رشته دوچرخه سواری نیز در مجموع به چهار نشان برنز دست یافتند.
در سومین دوره بازی ‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (اندونزی) ۱۳ ورزشکار منتخب زنجانی در رشته‌های بوچیا، تیراندازی، دوچرخه‌ سواری، دو و میدانی و بسکتبال با ویلچر حضور داشتند.
سولماز بازرگان، پروین مقدم، ژیلا یوسفی و احمد اجاقلو در رشته دو و میدانی، فرشید استجلو در رشته بوچیا، مهدی محمدی در رشته دوچرخه سواری، رقیه شجاعی در رشته تیراندازی با تفنگ، لیلا ملکی، رقیه امیری، ثریا نوری، سحر حیدری، لیلا عباسی و مرتضی ابراهیمی در رشته بسکتبال با ویلچر، ورزشکاران زنجانی اعزامی به این رقابت ها بودند.
فرهاد عصفوری به عنوان سرمربی دوچرخه سواری، آذر همایون پور سرمربی بسکتبال باویلچر،علیرضا مکوندی مربی دوچرخه سواری، ماهرخ مرادی مربی دو و میدانی و فرحنار قاسمی به عنوان دستیار فنی بوچیا، ورزشکاران اعزامی را هدایت و همراهی می کردند.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست